מצב
הנושא נעול.

חויה בקליק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
שלום לכם
אנחנו חויה בקליק כמו שאתם כבר מבינים
קצת עלינו
לפני 3 שנים נכנסנו לתחום של הקליקרים מתוך היכרות וניסיון רב בהפקות וידאו והפעלות למוסדות ופרטיים ורצינו לקחת את הקליקרים למקום משלנו
לאחר השקעה רבה ניסוי וטעיה, פיתוח ובדיקה, אפיון ובניה, עיצוב ועריכה ועוד ועוד
וכמובן עם נסיון בעשרות מוסדות, מאות משפחות, ואלפי משתמשים מרוצים
אנחנו מתקדמים לדבר הבא....

אנו גאים להציג בפניכם את המערכת המתקדמת ביותר להפקת משחקים קבוצתיים בקליקרים וכמובן בטלפונים ובטלפונים כשרים
המערכת תעלה לאויר בעז"ה לקראת חנוכה שזה ממש תכף...
נשיק איתכם ביחד את האתר החדש שלנו ואת המערכת המתקדמת ונחלק מתנות לרוב...
היו איתנו כאן באשכול הזה

המערכת שלנו הולכת מתפתחת ואנו מוסיפים פונקציות חדשות כל העת לפי הביקוש שלכם הלקוחות
בהמשך נעלה לכאן הצצה למערכת ולפונקציות המעניינות שירימו את הארוע שלכם

כרגע אנחנו מרחיבים את מאגר השאלות שלנו ורוצים שאתם תהיו חלק ממנו - ותרוויחו כסף מזומן על כל שאלה שתשלחו
לפרטים כנסו לכאן

כאן איתכם לכל שאלה, הבהרה, או השתתפות בתהליך ההשקה
חתימה-למייל-חוויה-בקליק-3.gif

נערך לאחרונה ב:

חויה בקליק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
אתם משכירים את המכשור ללא הפעלה?
יש גם אפשרות להשכרה בהפעלה עצמית- קלה ופשוטה עם כל הפונקציות המתקדמות שלנו
משחק קליקרים בהתאמה אישית של הלקוח
בהחלט, אנחנו מתאימים עבורכם את התוכנית מבחינת התוכן והעיצוב בצורה מלאה
תוכלו גם ליצור את המשחק במערכת באופן עצמאי (מיד כשהמערכת תעלה לאויר) ולאסוף את ערכת הקליקרים מאחת התחנות שלנו בארץ

הדסה רות

משתמש חדש
ממליצה בחום!
לקחנו את הקליקרים של חויה בקליק לאירוע משפחתי
משמעותי מאד, היה לנו חשוב שהכל יתקתק בלי תקלות ובלי עיכובים מיתרים,
ונהננו מאד מאד מאד!
שירות מקצועי מכל הלב, תמיכה בכל שלב, תפעול פשוט ומובן, הקליקים הקפיצו לנו את האירוע!

שוחר בינה

משתמש פעיל
יש גם אפשרות להשכרה בהפעלה עצמית- קלה ופשוטה עם כל הפונקציות המתקדמות שלנו

בהחלט, אנחנו מתאימים עבורכם את התוכנית מבחינת התוכן והעיצוב בצורה מלאה
תוכלו גם ליצור את המשחק במערכת באופן עצמאי (מיד כשהמערכת תעלה לאויר) ולאסוף את ערכת הקליקרים מאחת התחנות שלנו בארץ
מתי המערכת תעלה לאויר?
כי אני צריכה את זה ליום שני הקרוב (י"א כסליו)

חויה בקליק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית

יהודית יהודית יהודית

משתמש רשום
צילום מקצועי
רק מציינת שלקנו אותם כמה וכמה פעמים
השירות והאדיבות היו מדהימים
המשפחה. הכיתה. ובית הספר נהננו מהשאלות המחכימות בצורה בלתי יאמנת
אז תודה על חומר וידע מדהים--
שמחים שאתם מתחדשים במאגר שאלות חדששש

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שאלה לי לכל אלו שכבר השתמשו במערכת של 'חויה בקליק' וכמובן גם ל @חויה בקליק
אני הפעלתי לפני פחות משנה תוכנית קליקרים למאות בחורים, מכיוון שלרוב הבחורים אין פלאפון אז שכרנו קליקרים, הייתי מאוד מאוכזב מהאיכות הירודה של הקליקרים, לפחות 10% יצאו מכלל פעולה וגם אלו שכן היו קליקרים יותר מהירים ופחות מהירים והבחורים יצאו עם תחושה שהמשחק היה לא הוגן
איך הקליקרים של 'חויה בקליק'?
עוד שאלה אני לקחתי את החברה הספציפית הזאת ולאחברה אחרת שהציעו לי בגלל ברציתי אפשרות לארבע תשובות כדי להעלות את הרמה של השאלות
איך זה ב 'חויה בקליק'?
עוד נקודה, איפה שאני לקחתי אין אפשרות להעלות קוץ אקסל לאתר או לתוכנה ולהוסיף ולשנות שאלות כאות נפשם של המארגנים, צריך לשלוח הכל במרוכז למתכנת והוא מרכיב את התוכנה במיוחד עבורכם, אותי זה קצת ביאס
איך זה ב'חויה בקליק'?

חויה בקליק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
אני הפעלתי לפני פחות משנה תוכנית קליקרים למאות בחורים, מכיוון שלרוב הבחורים אין פלאפון אז שכרנו קליקרים, הייתי מאוד מאוכזב מהאיכות הירודה של הקליקרים, לפחות 10% יצאו מכלל פעולה וגם אלו שכן היו קליקרים יותר מהירים ופחות מהירים והבחורים יצאו עם תחושה שהמשחק היה לא הוגן
עוד שאלה אני לקחתי את החברה הספציפית הזאת ולאחברה אחרת שהציעו לי בגלל ברציתי אפשרות לארבע תשובות כדי להעלות את הרמה של השאלות
איך זה ב 'חויה בקליק'?
עוד נקודה, איפה שאני לקחתי אין אפשרות להעלות קוץ אקסל לאתר או לתוכנה ולהוסיף ולשנות שאלות כאות נפשם של המארגנים, צריך לשלוח הכל במרוכז למתכנת והוא מרכיב את התוכנה במיוחד עבורכם, אותי זה קצת ביאס
איך זה ב'חויה בקליק'?

תודה על השאלות
אצלינו בקליקרים -כולם ללא יוצא מן הכלל עוברים בדיקת תקינות לוודא שאין שום בעיית קליטה
חוץ מזה אנחנו גם מוסיפים תמיד עו מספר קליקרים ליתר ביטחון
לגבי הקליטה- בכל פעם שיש עדכון תוכנה או משהו מצריך בדיקה מחדש אנחנו שולחים את התוכנית לת"ת עם מאות רבות של ילדים ללא תשלום כמובן... ועוברים אח"כ על כל הנתונים כדי לוודא שלא פוספסה אף הצבעה

איך זה ב 'חויה בקליק'?
איך זה ב'חויה בקליק'?
כמדומני ש4 אפשרויות תשובה לפחות אצלינו אפשר גם יותר זה דבר בסיסי לכל מפעיל בקליקרים באשר הוא..
ממש לא לזה התכוונו שיש פונקציות מיוחדות...

איך זה ב'חויה בקליק'?

כמו שנכתב כבר- ניתן לשלוח לנו קובץ אקסל עם כל השאלות והקבצים
אבל אפשרי בהחלט ואפ' עדיף לבנות את השאלות במערכת משלכם שתוכלו לשוב ולערוך כל העת
וכמובן שגם במערכת ניתן להעלות שאלות מרובות בקובץ אקסל ולערוך אותם ככל שתרצו

נשמח ליצור עבורכם חויה מתקנת...

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אצלינו בקליקרים -כולם ללא יוצא מן הכלל עוברים בדיקת תקינות לוודא שאין שום בעיית קליטה
מעולה
חוץ מזה אנחנו גם מוסיפים תמיד עוד מספר קליקרים ליתר ביטחון
פחות עוזר לי, גם אצל המפעיל שלקחתי היה מלא ספיירים, אבל יש בזה שתי בעיות
1. זה שמקבל קליקר חדש, הקליקר כבר לא מופיע במסך על שמו, אלא יש מספר וזה מוריד את האפקט של המתח כשעושים הפסקה לראות מיהם השחקנים המובילים
2. אם נגיד באמצע המשחק הקליקר שבק חיים, הקליקר החדש לא מסתנכרן עם הקודם וזה שקיבל את החדש כבר לא יכול השחקן המוביל
בקיצור, מה שמדבר אלי יותר זה בדיקת התקינות ולא הקליקרים הנוספים, מה שכן חשוב תמיד לביא קליקרים נוספים כי תמיד יכול להיות בעיות..
נשמח ליצור עבורכם חויה מתקנת...
יכול להיות, הבעיה שכרגע אין תוכנית באופק, אבל ה' יודע...

עוד שאלה
אצל המפעיל הקודם היה פונקצייה של קבוצות, נגיד המשחק הוא בין כמה קבוצות, ירושלים, בני ברק, מודיעין עלית וכדו', חוץ מזה שכל אחד מקבל קליקר שרשום על שמו ויש הפסקות מידי פעם לראות מיהם המשתמשים המובילים, יש גם הפסקה להראות מי הקבוצה המובילה...
זה משהו שמעלה את הרמה של המשחק עשרת מונים, אצלינו היה את זה (תכף נדבר על הפנצ'רים) וחוץ מהמתנה שקיבלו עשרת הראשונים, היה גם פרס קבוצתי לקבוצה שהגיעה למקום הראשון
אולי בהמשך כשיהיה לי זמן אפרט מה היו הבעיות השיוך הקבוצתי (מבחינת התוכנה כמובן)

חויה בקליק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
1. זה שמקבל קליקר חדש, הקליקר כבר לא מופיע במסך על שמו, אלא יש מספר וזה מוריד את האפקט של המתח כשעושים הפסקה לראות מיהם השחקנים המובילים
החלפת השם יכולה להיות תוך כדי המשחק בצורה פשוטה וקלה
2. אם נגיד באמצע המשחק הקליקר שבק חיים, הקליקר החדש לא מסתנכרן עם הקודם וזה שקיבל את החדש כבר לא יכול השחקן המוביל
לכל ערכה מצורפת בטריות ומברג להחלפה כדי שהשחקן יוכל להחזיר לעצמו את הקליקר ששבק באם דחוף לו הניקוד- מעולם לא היתה בעיה אחרת בקליקר מלבד בטריה שנגמרה

אצל המפעיל הקודם היה פונקצייה של קבוצות, נגיד המשחק הוא בין כמה קבוצות, ירושלים, בני ברק, מודיעין עלית וכדו', חוץ מזה שכל אחד מקבל קליקר שרשום על שמו ויש הפסקות מידי פעם לראות מיהם המשתמשים המובילים, יש גם הפסקה להראות מי הקבוצה המובילה...
האופציה הזו קיימת החלט בצורה משודרגת
אבל עדין מוקדם להרחיב
בהמשך נפרט את המעלות שלנו בצורה מסודרת

תודה שאתה מעלה את הנקודות החשובות האלו כדי שבאמת נוכל להראות את יתרונות המערכת שנבנתה אחרי אין ספור הפעלות למדנו היטב את כל הבעיות שיכולות להיות ואת השיפורים הנדרשים

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מעולה!
לכל ערכה מצורפת בטריות ומברג להחלפה כדי שהשחקן יוכל להחזיר לעצמו את הקליקר ששבק באם דחוף לו הניקוד- מעולם לא היתה בעיה אחרת בקליקר מלבד בטריה שנגמרה
מדהים! נראה שלמדתם היטב מהטעויות של האחרים, מקווה שבהמשך תלמדו גם מהטעויות של עצמכם וכל הזמן תשפרו ותשדרגו את התוכנה שלכם ואת הפרקטיקה...

האופציה הזו קיימת החלט בצורה משודרגת
אבל עדין מוקדם להרחיב
בהמשך נפרט את המעלות שלנו בצורה מסודרת

תודה שאתה מעלה את הנקודות החשובות האלו כדי שבאמת נוכל להראות את יתרונות המערכת שנבנתה אחרי אין ספור הפעלות למדנו היטב את כל הבעיות שיכולות להיות ואת השיפורים הנדרשים
אני כבר משתוקק לשמוע..
בהצלחה

חויה בקליק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
1670533420619.png

לעליית האתר

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה