תוכנית קונסטרוקציה מקבלן

shiffy12

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני צריכה תוכנית קונסטרוקציה של דירת קבלן (באמצע בניה) בשביל שיפוצים עתדיים
אמרו לי שיש לזה שם מקצועי באנגלית וככה לבקש את זה, האם למישהו יש מושג באיזה שם אני צריכה לקרוא לתוכנית בשביל לבקש אותו
וגם האם חברת היזם או הקבלן חייבים לתת את זה ( הם עושים לי פרצופים)
תודה

yafit gal

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
תכנית ezmed,(אני מקווה שכתבתי נכון) זו תכנית סופית לאחר ביצוע היכן ממוקמים כל הברזלים, צנרות וכו...
הקבלן והיזם לא חייבים לתת לך את התכנית
ובחלק מהמקרים לקראת סוף הבניה הם יפנו אותך ישירות למהנדס לקבלת התכנית ועל זה תצטרכי כנראה גם לשלם כסף.

בהצלחה.

shiffy12

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה רבה
עזרתם לי מאוד.

shiffy12

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עדיין באמצע טיפול
כשיהיה תשובה אני יעדכן בעז"ה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  32  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה