מידע שימושי תוכנית ביתית לסוכות

רבקי

משתמש פעיל
דבר ראשון: חילקנו מכשירי טלפון לכל זוג ילדים והכנסנו אותם לחדר. כולם התחברו בוועידה. אני הייתי בסוכה עם קופסת נעליים סגורה עם פתח מלמעלה. בכל פעם הקראתי בטלפון שאלה אמריקאית בעלת שלוש אפשריות לתשובה נכונה על חג הסוכות וזוג הילדים הראשון (חילקתי את זה באופן שיהיה בכל זוג ילד גדול עם קטן כדי שיהיה הוגן) שהגיע אלי קיבל פרס קטן ( כמובן רק בתנאי שהתשובה הייתה נכונה) ובנוסף שאר הזוגות שענו נכונה נכנסים להגרלה שנערכת בקופסא שעל ידי על ידי פתק שהם נותנים ובו כתוב מספר התשובה שלדעתם נכונה (קרי: א / ב / ג ) ואם הם צדקו הם נכנסים גם כמובן להגרלה. הפרס צריך להיות זוגי כמו אוקי - טוקי או לחילופין מגוון דברים בהכל בשקל..

יש לי עוד הרבה מצגות עם חידות על ארבעת המינים אני יכולה לתת אבל אני לא יודעת איך לעלות כי זה קובץ שמן....
אם משהו מעניין אז תסבירו לי...

רבקי

משתמש פעיל
תודה רבה!
אני מעלה את הקישור למצגות, בכל מצגת צריכים לנסות לפענח מין אחד מארבעת המינים.
נראה אתכם....

למצגות

chani2006

משתמש מקצוען
בס"ד
איזו יצירתית!!
רק שזה קצת מצחיק שבגלל שבקורונה לא ניתן להיפגש אז נאלצים לעשות תוכניות בטלפון,
ומרוב שהתרגלנו לזה, גם בבית, שאין שום בעיה להיפגש- כבר עושים בטלפון...

נקודה למחשבה על דפוסי חשיבה וכאלה. (הסיפור עם הקופים)

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

רבקי

משתמש פעיל
המצגת היחידה שאפשר להשתמש גם בלי מצגת...

קבצים מצורפים

• חידה.png
    חידה.png
    KB 406.2 · צפיות: 24
  • פתרון.png
    פתרון.png
    KB 437.3 · צפיות: 22

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה