טקסטים תוכנה OCR שמצליחה לפענח ניקוד

GOLDRING

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מישהו סיפר לי שיש מישהו שהצליח לאחרונה לפתח תוכנת OCR שיש לה הצלחות מדהימות בפענוח כתב עתיק\רש"י וכו'. ובנוסף היא מצליחה גם לשאוב את הניקוד מהתמונה, כך שמקבלים קובץ וורד עם טקסו מושלם וניקוד.
אני ישמח לקבל פרטים על כך, ובפרט תגובות משתמשים (אם יש) על מידת ההצלחה של התוכנה

תודה רבה!

GOLDRING

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
באופן כללי אני ישמח לשמוע חוות דעתכם על תוכנות הOCR השונות, ועל המלצות בעניין

DMD

משתמש פעיל
עימוד ספרים
גם אני מצטרף - זה מאוד מעניין ומאוד שימושי - חשוב ויקר מאוד

אלי אלימלך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כשעבדתי בעריכה תורנית, השתמשתי בתוכנה בשם fineridar.
היא היתה מעולה, ועיקר מעלתה שיכלו ללמד אותה כל גופן, ואפילו כתב יד, והיא רצה הלאה חוברות וספרים שלמים. (כמובן עולה כמה גרושים)

אגב, טיפ מחוכם לתוצאות מוצלחות ומדוייקות.

לסרוק שני ספרים שונים של אותן טקסט, ואז להכניס את החומר לתוכנת וורד וכו', והתוכנה מצביעה על ההבדלים בין הטקסטים, ולא ייתכן כמעט טעות כתיב בשני ספרים!

בהצלחה

שולהרוש

משתמש צעיר
צילום מקצועי
שלום, תוכל גם להשתמש בשירותנו
לפענוח טקסט ספציפי במחיר נוח (מובטח 95%+ הצלחה)
http://vpshost.co.il/?ocr

או לקנות תוכנת OCR לתרגום טקסט (כולל תמיכה בניקוד)
במחיר קצת יותר יקר.

מידע נוסף ומחירים צור קשר - 054-7205382

ישעי' ב"ר משה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
האם מאז ההודעה האחרונה באשכול הזה יש כבר תוכנה מוצלחת של OCR בעברית עם ניקוד שזמינה בקלות (בלי לעבור מרדפי טלפונים בדרך...)?

yissch

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בעיקרון יש תוכנות מבוססות על טסרקט שמפענחים די טוב כולל ניקוד, לא ניסיתחי בעצמי אז לא יודע אם גם ספרים ישנים יותר ורש"י.

ישעי' ב"ר משה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
בעיקרון יש תוכנות מבוססות על טסרקט שמפענחים די טוב כולל ניקוד, לא ניסיתחי בעצמי אז לא יודע אם גם ספרים ישנים יותר ורש"י.
כמו איזו תוכנה למשל? אשמח לשמות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה