תוכנה שמסדרת תמונות?

Enter

משתמש צעיר
אני שוחה באוסף תמונות וכשאני צריכה תמונה אני לא מוצאת אותה.
פעם העלו לפה תוכנה שממיינת את כל התמונות ובונה גלריה ראויה לשימוש בחיפוש פשוט, למשהו יש כזה דבר?

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש את התוכנה של גוגל - פיקסה - , מאד מאד מוצלחת.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש תוכנה מאד דומה של מיקרוסופט, שהיא גם כן מזהה פנים, ונותנת המון אפשרויות עריכה.
(נראה לי שצריך בשביל זה חשבון בהוטמייל).

לדעתי היא הרבה יותר נוחה מהתוכנה של גוגל.

לשם שינוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י מי;439467:
מה עם ADOBE BEIDGE?

אולי סופסוף תגיע הישועה,
במסגרת החבילה של אדובי יש לי גם ברידג' אך דא עקא שמלבד לצפות בתמונות דרכה אין לי מושג איך משתמשים בה (ונראה בהחלט שיש לה אופציות מעניינות!).

כמה מילות הדרכה על האופציות הנוספות, אפשר?

Zeevi.Co

משתמש פעיל
נכתב ע"י לשם שינוי;439531:
אולי סופסוף תגיע הישועה,
במסגרת החבילה של אדובי יש לי גם ברידג' אך דא עקא שמלבד לצפות בתמונות דרכה אין לי מושג איך משתמשים בה (ונראה בהחלט שיש לה אופציות מעניינות!).

ניסית להעזר בסרטוני ההדרכה של קוויקסופט?

DDFF

משתמש פעיל
נכתב ע"י לשם שינוי;439531:
אולי סופסוף תגיע הישועה,

איזה גרסא של חבילת אדובי?
עד כמה שזכור לי את העריכה הוסיפו רק בגרסא האחרונה (או שאני טועה ומדובר רק על עריכה של RAW שנוסף רק באחרונה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה