דרוש מידע תוכנה לניהול עסק / ניהול משימות / ניהול צוות

לאה פפירוב

משתמש רשום
אני זקוקה לתוכנה לניהול עסק ואיני יודעת מה האפשרויות.
האם כדאי להשתמש בתוכנות קיימות שגם אליהם אצטרך התאמה כנראה, אם כן - האם יש המלצות?
או האם כדאי לבנות מערכת מאפס?
אם מי אפשר להתייעץ על הנושא?
מאד מאד דחוף לי,
יש לנו תוכנה מאד ישנה שהפסיקה לעבוד.

כמו כן - האם יש פורום ספציפי יותר בפרוג ששם אקבל יותר מענה?

אב"ם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בחברה שבה אני עובדת משתמשים ב Salesforce, מאוד מרוצים.

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ישנם מספר גורמים שכדאי לשקול כשמחליטים בין שימוש בתוכנות קיימות לבניית מערכת מאפס:
  1. יש לבדוק האם ישנם צרכים מסוימים שתוכנות קיימות לא מכסות ואם יהיו כאלו, כדאי לבנות מערכת מאפס שתתאים לצרכים האלו.
  2. אם העסק שלך פשוט ולא מורכב מדי, תוכנה קיימת עשויה להתאים לך. אם העסק שלך מורכב יותר, כדאי לבנות מערכת מאפס שתתאים יותר לצרכים שלך.
  3. בניית מערכת מאפס עשויה להיות יקרה יותר משימוש בתוכנות קיימות. כדאי לוודא שהתקציב שלך מאפשר לך לבצע את הבחירה הנכונה.
  4. בניית מערכת מאפס תקח הרבה יותר זמן משימוש בתוכנות קיימות.
בהתחשב בכל הנקודות האלו, יש לבחון את הצרכים המדויקים של העסק שלך ולקבוע איזו אפשרות הכי מתאימה לך. אם תקציבך מוגבל או שאת זקוקה למערכת בדחיפות, כדאי לשקול תוכנות קיימות שעשויות לעמוד בצרכים שלך ולשדרג אותן במידת הצורך. ישנם מספר רב של תוכנות ניהול עסק מוכנות שבהן ניתן לבצע התאמות על מנת להביא אותן להתאים לצרכים הייחודיים שלך.

אם בעסק שלך יש צרכים מאוד מיוחדים או שכבר ניסית להשתמש בתוכנות קיימות ולא מצאת אחת שמתאימה לך, כדאי לשקול לבנות מערכת מאפס. עם זאת, יש לזכור שבניית מערכת מאפס תקח יותר זמן ויכולה להיות יקרה יותר.

מערכת גמישה עם אין סוף יכולות, אני ממליץ ללקוחות שלי על אוריגמי .

האם כדאי להשתמש בתוכנות קיימות שגם אליהם אצטרך התאמה כנראה, אם כן - האם יש המלצות?
מאד מאד דחוף לי,

ETA

משתמש פעיל
Monday
אם העסק שלך צריך משהו ממש יחודי שצריך לפתח את יכולה להתיעץ איתי במייל ebr7740 ג'ימייל.

קילא

משתמש מקצוען
Monday
אם העסק שלך צריך משהו ממש יחודי שצריך לפתח את יכולה להתיעץ איתי במייל ebr7740 ג'ימייל.
מצטרפת להמלצה על Monday.
Clickup גם יכולה לתת מענה והיא קצת יותר זולה. וחשוב לאפיין היטב את הצרכים.
בהצלחה!

מסוקרנת

משתמש פעיל
מאד מאד דחוף לי,

אשמח לעזור במייל :leautomation2 בגימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה