תוכנה לזיהוי אקורדים

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
דרך אגב התוכנה השניה שהעלו כאן שהיא גם הרבה יותר קלה לשימוש זיהתה את האקורדים אבל אולי לא 100 % מדיוק

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מוזר הכנסתי לתוכנה הנ"ל (סוניק ויסואליזר) מנגינה שניגנתי באורגן וכמעט לא היה בתוצאה אפי' אקורד אחד שניגנתי, והכל בהקלטה פנימית איכותית. מי שיכול להסביר האם התוכנה מזהה את האקורד שמנוגן בשיר או מתאימה מעצמה אקורדים
אני גם הכנסתי פלייבק שאני ניגנתי בתוכנה ריפסטיישן וזה עשה את רוב האקורדים אבל לא הכל בעיקר מעבר של אקורדים מהיר הוא לא זיהה. בכתבה על התוכנה כתוב שם שזה דיוק של 80 אחוז. בכל אופן הסוניק היא תוכנה פחות ידידותית אבל מזהה גם אקורדים של 7 וכו' לא ישבתי עליה הרבה כך שאני לא יכול לומר על הדיוק שלה בכל אופן תוכנה פצצתית ככה בדקתי את מאיר אדלר וגילתי שהוא משתמש בין 2 ל4 אקורדים בכל שיר....

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בכל אופן הסוניק היא תוכנה פחות ידידותית אבל מזהה גם אקורדים של 7 וכו' לא ישבתי עליה הרבה כך שאני לא יכול לומר על הדיוק שלה בכל אופן תוכנה פצצתית ככה בדקתי את מאיר אדלר וגילתי שהוא משתמש בין 2 ל4 אקורדים בכל שיר....[/QUOTE] זה לא ענין של דיוק פשוט אין קשר בין התוצאה למה שניגנתי

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
נראה שהיא מבינה לבד. התוכנות הנ"ל נותנות אקורדים גם לשיר רק עם סולו בלי ליווי. אמנם זה נראה לי יוצא ממש לא מדוייק

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
מוזר הכנסתי לתוכנה הנ"ל (סוניק ויסואליזר) מנגינה שניגנתי באורגן וכמעט לא היה בתוצאה אפי' אקורד אחד שניגנתי, והכל בהקלטה פנימית איכותית. מי שיכול להסביר האם התוכנה מזהה את האקורד שמנוגן בשיר או מתאימה מעצמה אקורדים
אני גם הכנסתי לה ניגון שניגנתי באורגן ויש קצת שינויים אבל העיקרון היה (נגיד במקום am היה am7)
היא כפי הנראה מזהה ומתאימה מעצמה את האקורדים
אבל בסה"כ זאת אחלה תוכנה הלא כן :rolleyes:

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
נראה שהיא מבינה לבד. התוכנות הנ"ל נותנות אקורדים גם לשיר רק עם סולו בלי ליווי. אמנם זה נראה לי יוצא ממש לא מדוייק
למה לא? האקודים שם נפלאים ומדוייקים אם כי אפשר לשנות קצת לפי הענין והשמיעה כגון במקום הam7 שכתוב לנגן am וכן על זה הדרך
הנה דוגמא לשיר שניגנתי עם התוכנה

קבצים מצורפים

• ki em p.MP3
    10.2 MB · צפיות: 76

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
למה לא? האקודים שם נפלאים ומדוייקים אם כי אפשר לשנות קצת לפי הענין והשמיעה כגון במקום הam7 שכתוב לנגן am וכן על זה הדרך
התכוונתי לא מדוייק כשמכניסים שיר שהוא ללא ליווי (רק סולו). כך התרשמתי. כשמכניסים שיר עם ליווי התוצאה בהחלט מרשימה (עם אי-דיוקים פה ושם)

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא ישבתי עליה הרבה כך שאני לא יכול לומר על הדיוק שלה בכל אופן תוכנה פצצתית ככה בדקתי את מאיר אדלר וגילתי שהוא משתמש בין 2 ל4 אקורדים בכל שיר....
תשמע את זה (כי הם חיינו ישראל ורדיגר -אקורדים על פי התוכנה בלבד!) ;)

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
פלייבק מדהים, נתנאל! נהניתי ממש.
מניסיוני בימים האחרונים בתוכנת riffstation, יש שירים שהיא מזהה מעולה ויש שירים שפחות. למשל הכנסתי את 'נפשי' והיא הכניסהCm במהלך השיר שממש לא קשור לדעתי, וגם איבדה טיפה את הקצב בקטעים מסויימים (חשבתי שזה אולי בגלל שינוי המקצב בשיר, לא בטוח). לא יודע במה תלוי ההבדל בין השירים. בכל אופן בכללי תוכנה מדהימה רק חבל שאי אפשר לייצא את האקורדים החוצה בצורה אוטומטית מסודרת...

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
ודרך אגב בשיר אחד היא נתנה לי D7, למרות שכמעט אף פעם לא נותנת 7

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
מניסיוני בימים האחרונים בתוכנת riffstation, יש שירים שהיא מזהה מעולה ויש שירים שפחות. למשל הכנסתי את 'נפשי' והיא הכניסהCm במהלך השיר שממש לא קשור לדעתי, וגם איבדה טיפה את הקצב בקטעים מסויימים (חשבתי שזה אולי בגלל שינוי המקצב בשיר, לא בטוח). לא יודע במה תלוי ההבדל בין השירים. בכל אופן בכללי תוכנה מדהימה רק חבל שאי אפשר לייצא את האקורדים החוצה בצורה אוטומטית מסודרת...
תודה רבה רבה :D אני מתכוון עוד להוסיף בו ולשפר כמה דברים שחסרים בעזרת ה'.
ממה הכי התרשמת מהתוכנות ?
אני אישית יותר מהסוניק ישבתי ואני יושב איתה הרבה ולא נתקלתי בבעיות שאתה אומר שיש בתוכנה השנייה
שם האקורדים יותר טובים לפי מה שראיתי :rolleyes:

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
למעשה פחות ניסיתי אותה בגלל הממשק שפחות נוח. בriffstation אפשר לשנות בקלות את הpitch, המהירות וכן להשתיק (במידה מסויימת) את הרקע, כך שנהניתי לנגן איתה. בכל אופן מבחוץ קצת נראה שהסוניק יותר מקצועית.

eliosadon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
סתם תוהה...

מדוע לא ללמוד הרמוניה כמו שצריך, וזהו?

אמנם עניין התוכנה זה עוזר כרגע, אבל מה יקרה עם מישהו שרגיל להשתמש בתוכנה, יתבקש לעבד איזה שיר, או משהו כזה...פתאום הוא ירגיש שהוא מאבד ידיים ורגליים כי הוא לא התרגל להקשיב (כן !!!להקשיב!!!) הוא לא התרגל לזהות את הבס, הוא לא התרגל לזהות הרמוניה...אז מה נשאר בכלל מהמוסיקה? איך אפשר ליהנות ככה או לעבוד ביצירתיות?

אני מאוד מאוד מאוד ממליץ לרדת מזה!
זה באמת המינימום שנדרש ממוזיקאי באשר הוא!

שבוע טוב...

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
סתם תוהה...

מדוע לא ללמוד הרמוניה כמו שצריך, וזהו?

אמנם עניין התוכנה זה עוזר כרגע, אבל מה יקרה עם מישהו שרגיל להשתמש בתוכנה, יתבקש לעבד איזה שיר, או משהו כזה...פתאום הוא ירגיש שהוא מאבד ידיים ורגליים כי הוא לא התרגל להקשיב (כן !!!להקשיב!!!) הוא לא התרגל לזהות את הבס, הוא לא התרגל לזהות הרמוניה...אז מה נשאר בכלל מהמוסיקה? איך אפשר ליהנות ככה או לעבוד ביצירתיות?

אני מאוד מאוד מאוד ממליץ לרדת מזה!
זה באמת המינימום שנדרש ממוזיקאי באשר הוא!

שבוע טוב...
לי אישית שאני רוצה להשקיע יותר בלימוד התורה וכו זה מאוד עוזר כי אני לא רוצה שהנגינה תיקח לי הרבה מהזמן (עכשיו זה לוקח לי מהזמן עם התוכנה אז מה בלי ) ;)
אכן לאלו שמשקיעים את כל כוחם ומרצם וזמנם במוזיקה -צודק!

נערך לאחרונה ב:

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מניסיוני בימים האחרונים בתוכנת riffstation, יש שירים שהיא מזהה מעולה ויש שירים שפחות. למשל הכנסתי את 'נפשי' והיא הכניסהCm במהלך השיר שממש לא קשור לדעתי, וגם איבדה טיפה את הקצב בקטעים מסויימים (חשבתי שזה אולי בגלל שינוי המקצב בשיר, לא בטוח). לא יודע במה תלוי ההבדל בין השירים. בכל אופן בכללי תוכנה מדהימה רק חבל שאי אפשר לייצא את האקורדים החוצה בצורהששירי אוטומטית מסודרת...
בכתבה מופיע שז'אנר ג'אז יותר קשה לזהות אקורדים אכו'

eliosadon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לי אישית שאני רוצה להשקיע יותר בלימוד התורה וכו זה מאוד עוזר כי אני לא רוצה שהנגינה תיקח לי הרבה מהזמן (עכשיו זה לוקח לי מהזמן עם התוכנה אז מה בלי ) ;)
אכן לאלו שמשקיעים את כל כוחם ומרצם וזמנם במוזיקה -צודק!

סבבה...הלימוד וכל זה..וואלה מעריך מאוד...

רק לפי כמות הפוסטים שאתם פעילים....קצת נראה לי שלא נשאר זמן אפילו לישון..אני טועה? או ש....

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
סבבה...הלימוד וכל זה..וואלה מעריך מאוד...

רק לפי כמות הפוסטים שאתם פעילים....קצת נראה לי שלא נשאר זמן אפילו לישון..אני טועה? או ש....
לא לא חחחח
יש לי ב"ה מספיק זמן ללימוד
ומידי פעם אני גונב ככה כמה דקות לגלוש באתר בדרך כלל בערב וכו
אל דאגה ;):p

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש כאן משתמשי מק שניסו להוריד את התוכנה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה