כללי תוכן העניינים אינדיזיין CS3

אלף

משתמש מקצוען
יש לי שתי סגנונות פסקה בתוכן העניינים ובאופן אוטומטי הם באים בשתי שורות. איך עושים שיהיו בשורה אחת, לא באופן ידני?
וכן איך מגדירים שהטאב בין מספר העמוד לשם הפרק יהיה עם קו רציף מנוקד?
תודה לעוזרים.

אינדי_תג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
בחלון של טטאבים יש חלון leader .
בחלון ההוא תכניס איזה פונט ו/או סימון אותו אתה מעוניין שיופיע ברווח שנוצר ע"י הטאב.
היות ואני חדש פה אני לא יודע איך לעשות צילום מסך. אם תסביר לי איך אוכל להראות לך. בנוגע לסגנונות אני לא יודע.

אלף

משתמש מקצוען
יש למישהו תשובה יותר מפורטת?

אלף

משתמש מקצוען
הצלחתי לעשות את הנקודות.
כעת מי יכול להסביר לי איך גורמים ששתי הסגנונות יהיו באותה שורה?
אסביר יותר:
הסגנון הראשון מכיל את כל המקומות של פרק א' ב' ג' וכו'
הסגנון השני מכיל את שם הפרק לדוגמה יללה באישון ליל. צהלה באור בוקר וכדו'

אלף

משתמש מקצוען
:mad:הפעם אתם לא עוזרים לי. אז אמחק את האנטרים ידנית

אלף

משתמש מקצוען
נדב ואביהו. תודה. איפה מכניסים את הפקודה הזו?

עדי רביד

משתמש רשום
נכתב ע"י אלף;145883:
מי יכול להסביר לי איך גורמים ששתי הסגנונות יהיו באותה שורה?
אסביר יותר:
הסגנון הראשון מכיל את כל המקומות של פרק א' ב' ג' וכו'
הסגנון השני מכיל את שם הפרק לדוגמה יללה באישון ליל. צהלה באור בוקר וכדו'

על מנת ששתי שורות בשני סגנונות שונים יתאחדו לשורה אחת בתוכן:

(1) בכותרות הפרקים, על השבירה שביניהן להיות שבירת שורה מאולצת (Shift + Return) ולא שבירת פיסקה (Return). לפני השביר יש להזין רווח, אחרת לא יווצר מרווח בין הטקסט של פיסקה זו לזו שתצורף אליה בתוכן.

(2) בחלון הגדרת התוכן, יש ללחוץ על כפתור More Options ובמקטע שמוצג:
  1. בשדה Page Number (מספר העמוד), לקבוע לסגנון הראשון (מספר הפרק) את מצב No Page Number (ללא מספר עמוד), על מנת שהתוכן לא יוסיף לו מספר עמוד.
  2. בשדה Level (רמה) לקבוע לסגנון השני (שם הפרק) את אותה רמת תוכן של הראשון.
  3. בשדה Entry Style (סגנון רשומה) יש לבחור עבור שני הסגנונות את אותו סגנון פיסקה.

אלף

משתמש מקצוען
עדי רביד,
(Shift + Return) דהיינו: (Shift + Enter)?

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אני חושבת שהכוונה לאנטר שבצד המספרים במקלדת.

עדי רביד

משתמש רשום
לא, זו טעות נפוצה

נכתב ע"י אלף;146936:
עדי רביד,
(Shift + Return) דהיינו: (Shift + Enter)?

מקלדת ממוצעת מכילה שני מקשי שבירה/אישור שאנו נוהגים לקרוא לשניהם Enter. האחד ממוקם באזור האותיות של המקלדת והשני בפינה הימנית התחתונה של אזור הספרות ("המחשבון").
במציאות, שמו של הראשון הוא Return ושל השני Enter וכמו שגילה כל משתמש אינדיזיין, אם תשתמשו בהם להכנסת שבירת פיסקה במלל, הם מבצעים שתי פעולות שונות לחלוטין. הראשון שובר את הפיסקה ומעביר את המלל לשורה הבאה. השני מאלץ את המלל לדלג אל העמודה הבאה.

Shift+Return משמעותו מקש Shift ומקש Return שבאזור האותיות של המקלדת.

התוצאה המתקבלת מכך היא אילוץ שבירת שורה (Forced Line Break), משמע המלל יעבור לשורה הבאה, אך עדיין נחשב כשייך לאותה פיסקה של השורות שמעליו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה