דיונים ואתגרים תוהה, כמה עולה צלם לאירוסין + דיסק?

יואב ברק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מעוניין לדעת כמה עולה צלם לאירוסין + דיסק?
וכן כמה ההפרשים בין מקצועי למתחיל.

שולה מרק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לארוסין שלי הצלם לקח 1200 שח ל4 שעות ושלח את התמונות בגמבו מייל

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
שלחתי גם לפרטי.

1200₪ זה לא יקר לצלם שמפזר תאורה ומביא סטודיו....

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
איכות עולה בהתאם
זה שלקוח מסוים מרוצה - לא אומר כלום לגבי האיכות, כבר ראיתי לקוחות שהיללו עבודות שהייתי מתבייש בהם

מחיר סביר לדעתי לצילום אירוסין הוא 1000-1500 ללא הדפסות
לצלם שמבין ענין ויודע להתמודד עם תנאים של מקומות קטנים שבמובנים מסוימים יותר מאתגרים מאולם גדול.

ולא דיברתי על צלמי חתונות שיקחו יותר מזה ויש להם עלויות של מיסים וכו'

שולה מרק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
איכות עולה בהתאם
זה שלקוח מסוים מרוצה - לא אומר כלום לגבי האיכות, כבר ראיתי לקוחות שהיללו עבודות שהייתי מתבייש בהם

לצלם שמבין ענין ויודע להתמודד עם תנאים של מקומות קטנים שבמובנים מסוימים יותר מאתגרים מאולם גדול.

מסכימה עם כל מילה...

Yonif

משתמש פעיל
צילום מקצועי
סביבות ה1000 זה מחיר טוב לממוצע.

aynoah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
איכות עולה בהתאם

מאיר, מאוד מסכים איתך, וגם עם ראובן. לצערי לא כולם מבינים מה ההבדל בין צלם שבארוסין בדר"כ לא מגיע עם עוזר אלה עובד יותר משעה להתקין רקע, תאורה בצד גברים ונשים וכד'.
לא פעם, אפילו כאלה שמכירים אותי אומרים לי, לא צריך את כל הטררם, תביא מצלמה וזהו.
אני עונה להם: "כשאתם מזמינים אינסטלטור, אתם אומרים שיבוא בלי מפתח שוודי וכו'? אז למה אתם קובעים לי איך לעבוד מקצועי? ולקבל על שכר הולם.
הייתם משלמים לאינסטלטור שבא ביידים ריקות, מכסימום עם מברג, מנסה לעשות קצת רוח... רואה את הבעייה ואומר: "הבנתי, אני אבוא בע"ה מחר עם כלים יותר מתאימים. 200 ש"ח על הביקור הזה בבקשה. ותכינו למחר אלפייה.

תמי(ד) בחיוך!!!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
צלם לאירוסין זה תלוי עם זה אירוסין של ספרדיים או אשכנזיים-לדעתי
ספרדיים אצלם אירוסין זה משהו יותר גדול מאשכנזיים

aynoah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
צלם לאירוסין זה תלוי עם זה אירוסין של ספרדיים או אשכנזיים-לדעתי
ספרדיים אצלם אירוסין זה משהו יותר גדול מאשכנזיים
יש גם כאלה.... אבל לא, לא לזה התכוונתי. תמיד יש בת ראשונה, בת שצריך לפנק וגם כאלה ששואלים, אם תבוא רק לשעה אחת כי האורחים יתחילו להגיע אחרי 10 וב-11 מתחילים להתפזר ...:p

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה