תודה לכולם!

שרה100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
כאחת שנעזרת הרבה בפורום רציתי להגיד תודה
לכל אלו שעוזרים ביד נדיבה.
ובמיוחד לכאלו שיושבים/ות על ניק אנונימי, ולא מראים שהמקצוע שלהם הוא רואה חשבון או יועץ מס וכדומה.

אני לתומי לא עצרתי לחשוב כך שלא שמתי לב שכאן נותנים מענה אנשים שהמקצוע שלהם הוא ראית חשבון חוץ מכאלו שיש להם לוגו או חתימה שאז חשבתי שזה אחד הדרכים שיכירו אותם יותר.
ולהפתעתי יש כאן איזה ניק שאני לא יודעת אם היא תואהב שאני יכתוב כאן את שמה שעזרה לי המון בשמחה ורק גיליתי היום שהיא 15 שנה בתחום.. (בטח יש עוד כאלו שפשוט אני לא מודעת)
זה שונה מפורום עיצוב גרפי לדוגמא שכשאני נותנת עזרה או משהו אני נותנת אותו לבעל המקצוע שיעזור לקדם אותו ולעשות תוצר ברמה גבוה יותר ללקוח שלו.
כמו בפורום קופיריטינג שאין כמעט מושג כזה שיעלו בקשה על "תנו שם לחנות,או יאלה תנו רעיונות.." ומשהו יענה לו.. (חוץ מהמשפט שאפשר לקבל שירות במיל..
אתם כאן נותנים עזרה ללקוח עצמו. וזה לא מובן מאליו.
ממש ממש לא מובן. אני מופתעת.

תמיד לימדו אותי לא לבקש טובה לבעל מקצוע מהמקצוע שלו.
יש לי בקשה אם תוכלו- אשמח שתתחילו לענות שאפשר לקבל יעוץ בתשלום. זה חלק מהמקצוע שלכם
ושכאני שואלת משהו אני לא דוקא מפנה את זה לבעלי מקצוע שזה חלק מהשירות שלהם. אלא כשאלה לאנשים שמבינים בתחום קצת..
או שאתם מלאכים.

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
ובמיוחד לכאלו שיושבים/ות על ניק אנונימי, ולא מראים שהמקצוע שלהם הוא רואה חשבון או יועץ מס וכדומה.

אני לתומי לא עצרתי לחשוב כך שלא שמתי לב שכאן נותנים מענה אנשים שהמקצוע שלהם הוא ראית חשבון חוץ מכאלו שיש להם לוגו או חתימה שאז חשבתי שזה אחד הדרכים שיכירו אותם יותר.
ולהפתעתי יש כאן איזה ניק שאני לא יודעת אם היא תואהב שאני יכתוב כאן את שמה שעזרה לי המון בשמחה ורק גיליתי היום שהיא 15 שנה בתחום.. (בטח יש עוד כאלו שפשוט אני לא מודעת)
זה שונה מפורום עיצוב גרפי לדוגמא שכשאני נותנת עזרה או משהו אני נותנת אותו לבעל המקצוע שיעזור לקדם אותו ולעשות תוצר ברמה גבוה יותר ללקוח שלו.
כמו בפורום קופיריטינג שאין כמעט מושג כזה שיעלו בקשה על "תנו שם לחנות,או יאלה תנו רעיונות.." ומשהו יענה לו.. (חוץ מהמשפט שאפשר לקבל שירות במיל..
אתם כאן נותנים עזרה ללקוח עצמו. וזה לא מובן מאליו.
ממש ממש לא מובן. אני מופתעת.

תמיד לימדו אותי לא לבקש טובה לבעל מקצוע מהמקצוע שלו.
יש לי בקשה אם תוכלו- אשמח שתתחילו לענות שאפשר לקבל יעוץ בתשלום. זה חלק מהמקצוע שלכם
ושכאני שואלת משהו אני לא דוקא מפנה את זה לבעלי מקצוע שזה חלק מהשירות שלהם. אלא כשאלה לאנשים שמבינים בתחום קצת..
או שאתם מלאכים.

אותה ניקית, כמדומני, עזרה גם לי בהמון שאלות ובזכותה קיבלתי דמי חל"ד מביטוח לאומי!
היא אישה מיוחדת ממש ויש לה הרבה הרבה זכויות!!!
והכי חשוב- היא עושה הכל בכ"כ כייף, פשטות ונעימות ועונה על כ---ל השאלות בסבלנות מדהימה ומעוררת הערצה!!!

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
אכן יישר כח לכל העוזרים גם לאנונימים.
אני מבין שמי

למה למי שמפרסם ומראה את המקצוע לו מגיע פחות תודה - בגלל שזה יכול להביא לו לקוחות ?

חשבתם פעם שמי שמפרסם לא אנונימי גם לוקח סיכון בכל מה שהוא כותב וצריך להיזהר שבעתיים ?

אגב, אני לא הייתי סומך על ניק אנונימי בנושאים מקצועיים.

אני קורא לכל בעלי המקצוע שמגיבים כאן בפורום חבל שאתם לא מפרסמים עם הלוגו שלכם או חתימה שלכם - אני לא רואה בזה חסרון שיש אנשי מקצוע שעוזרים לאנשים כל זמן שזה בגדר של עזרה.

לדעתי - ניתן לפנות לכל בעל מקצוע בפרט אם הוא כותב שניתן לשאול אותו שאלות וזה בסדר גמור, בד"כ על שירות שגובים כסף מודיעים ע"כ מראש.

בהצלחה לכולם!

שרה100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
ברור שאני מעריכה את אלו שזה המקצוע שלהם ועוזרים ביד נדיבה כל כך
ורואים את זה ע"י לוגו או חתימה- שכמו שהגדרתי - אתם מלאכים.
ברור!
אבל רציתי להודות גם לאלו שמסתתרים מאחור.
לאלו שלא תמיד אנשים מעריכים אותם מספיק.

גם אני בעד לשים חתימה \ לוגו. כך נדע להתיחס בהתאם , להאריך יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה