שיתוף בתהליך תהליך צביעה | שיתוף מתוך שיעור בקורס איור

שולם

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בעז״ה בקרוב אעלה את התהליך, בכולופן זאת התוצאה :)

מהומת הפילים צבע.png

Sari FF

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואו!
מחכים לתהליך - - -

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מנסה לחסוך לאיש יקר זמן יקר :) פשוט עשיתי צילומי מסך מרגעים שהיו משמעותיים להבנה שלי (מקווה שזה בסדר שמעלה? זה הוכחה שהקשבתי מתוך התחנת מוניות)

מה שאני זוכרת מההדגמה המופלאה (זה לקח ממש מעט זמן) שאחרי ציור הקו מילא קודם צורות גדולות, כל שטח האדמה ומה שבתוכו וכל השמים. ורק אז אש פילים ודמות והכל בצבע אחיד. וכשהרקע צבוע לכתחילה (ככה הבנתי) אז מאד ברור היחס בין הצבעים וערכי האור וצל בציור

על זה הוסיף הצללות והבהרות אבל עם טקסטורות שונות לבד לאדמה לעור הפיל ( ובשכבה נפרדת שיהיה קל לשנות)

ועל זה הוסיף גראדיאנטים והרבה ובשכבות נפרדות בלי לקמץ ובלי רחמים ואמר שזה הכח של איור דיגיטלי כששמים בהרבה שכבות קל מאד לשלוט בתוצאה. אם יש מעט שכבות כשרוצים לבטל פעולה זה דומה לאיור ידני.

אני הייתי באמצע נסיעה (לא נהיגה) וראיתי רק חלק מההדגמה אבל זה היה כרגיל יוצא מן הכלל :)

נראה לי שואן גוך מבסוט גם
Screenshot_20201103-211852_Zoom.jpg
Screenshot_20201103-212040_Zoom.jpg
Screenshot_20201105-003529_Photos.jpg

Screenshot_20201103-210751_Zoom.jpg

Sari FF

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה @טלי'ה !
אני ככ אוהבת לראות תהליכים.

התהליך ממש מחכים.
ואגב, הסיפור שבציור ממש מסקרן!
זרק אותי לאלאדין...

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הסיפור מאחורי הציור זה ענין מרתק בפני עצמו אבל אני משאירה לשולם שישתף ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה