דרוש מידע תהלוכת החקלאים- שמיטה, השנה, בב"ב

מצב
הנושא נעול.

מקופלת

משתמש מקצוען
המשטרה אשמה?
למה, העיריה נערכה לאירוע?
חוץ משלטים ופרסומות מישהוא ארגן פה תהלוכה?
איך אפשר לאפשר תהלוכה בטיחותית ללא מחסומים והוראות איפה לעמוד??
לכK הכנסת ספר תורה נערכים יותר ברצינות

ברור שאף אחד במשטרה לא יקח אחריות
יש לנו עיריה שדואגת לתרבות החולדות ולא לילדי התושבים

שיג ושיח

משתמש מקצוען
לפני 20 דק' תושבים טובים מקרית ויז'ניץ שכרו רכב עם תזמורת אחריו הלכו המון חוגג והנה כשהגיע מרח' דמשק אליעזר עד דבורה הנביאה מרחק 200 מטר המשטרה עצרה אותו ושללה לו את הרשיון בטענה שזה לא חוקי. וההמשך מובן.
אולי התארגנות פיראטיות כאלו הם אלו שעצרו את התהלוכה?
כי מבחינת העיריה זה היה נראה מאורגן ומתואם
אמרו שלא יחסמו כבישים אלא תהיה האטה בתנועת כלי רכב
והיו מסלולים מסודרים בהם השיירות יסעו
יכול להיות שזה יצא משליטה וע,כ המשטרה עצרה את האירוע

משתדלים

משתמש פעיל
לא חושבת שאפשר תמיד להאשים את המשטרה.
אם חלילה היה קורה אסון מי היה לוקח את האחריות? תמיד המשטרה אשמה?
נכון מאד
כרגע אף אחד לא יודע מה בדיוק קרה ומי אשם
סתם לשם השוואה בעיר חולון מידי שנה יש תהלוכת עדלאידע בפורים (למען הסר ספק לפי מה ששמעתי מופע מלא פריצות), איזה ארגון יש מחסומים על כל הצירים מאות סדרנים, בידוק ביטחוני לכל מי שנכנס, מתכוננים חודשים לפני כן ואז המשטרה יכולה לתת אישור ומן הסתם גם אז הם מוציאים את הנשמה

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מרגש: בעלי מספר שהחקלאים באמצע וכולם מאחוריהם שרים בפה. הרבה ניגשים לבקש ברכות.
אל תתיאשו זה יגיע לכל העיר בלי המנגינות...
כרגע באזור עזרא נחמיה

תילתן

משתמש סופר מקצוען
נכון מאד
סתם לשם השוואה בעיר חולון מידי שנה יש תהלוכת עדלאידע בפורים (למען הסר ספק לפי מה ששמעתי מופע מלא פריצות), איזה ארגון יש מחסומים על כל הצירים מאות סדרנים, בידוק ביטחוני לכל מי שנכנס, מתכוננים חודשים לפני כן ואז המשטרה יכולה לתת אישור ומן הסתם גם אז הם מוציאים את הנשמה
לעיריית בני ברק 7 שנים זה לא מספיק זמן להתארגן...

בלונדי

משתמש פעיל
לא חושבת שאפשר תמיד להאשים את המשטרה.
אם חלילה היה קורה אסון מי היה לוקח את האחריות? תמיד המשטרה אשמה?
מאז אסון מירון המשטרה מתנכלת לציבור החרדי במסכה של שמא יקרה אסון פשוט תירוץ מצוין, נראה לי שאם רוצים אפשר לדאוג לכל הדברים פתרונות, כמו שעושים בציבור הכללי.

וזה גם מאוד תלוי כשאתה מגיע לבטל אירועים האם אתה מחפש מתחת לאדמה איך לבטל את האירועים בכל מיני טענות מוזרות, כגון איזה סכנה היתה שהתהלוכה תסתובב בכל רחובות בני ברק אין פתרון מושלם מזה, או שלא מאשרים רק איפה שבאמת מסוכן ולא מחפשים איך לבטל את זה, עיין ערך ל"ג בעומר במירון והיארצייט של האור החיים הקד' ועוד שלל דברים.

ומאוד מענין שלא ביטלו את ברכת הכהנים כי זה סכנה, אולי שמה יש אנשים חזקים שלא מסכימים לכל קריץ של המשטרה

בלונדי

משתמש פעיל
המשטרה אשמה?
למה, העיריה נערכה לאירוע?
חוץ משלטים ופרסומות מישהוא ארגן פה תהלוכה?
איך אפשר לאפשר תהלוכה בטיחותית ללא מחסומים והוראות איפה לעמוד??
לכK הכנסת ספר תורה נערכים יותר ברצינות

ברור שאף אחד במשטרה לא יקח אחריות
יש לנו עיריה שדואגת לתרבות החולדות ולא לילדי התושבים
לדעתי הכל היה מתוכנן מראש שיגידו שיש וכולם יהיו בכל רחבי בני ברק ולא רק בחזון איש, ולכן הם לא נערכו לזה כלל, גם ההודעות יצאו רק אתמול

ש.כ

משתמש פעיל
מאז אסון מירון המשטרה מתנכלת לציבור החרדי במסכה של שמא יקרה אסון פשוט תירוץ מצוין, נראה לי שאם רוצים אפשר לדאוג לכל הדברים פתרונות, כמו שעושים בציבור הכללי.

וזה גם מאוד תלוי כשאתה מגיע לבטל אירועים האם אתה מחפש מתחת לאדמה איך לבטל את האירועים בכל מיני טענות מוזרות, כגון איזה סכנה היתה שהתהלוכה תסתובב בכל רחובות בני ברק אין פתרון מושלם מזה, או שלא מאשרים רק איפה שבאמת מסוכן ולא מחפשים איך לבטל את זה, עיין ערך ל"ג בעומר במירון והיארצייט של האור החיים הקד' ועוד שלל דברים.

ומאוד מענין שלא ביטלו את ברכת הכהנים כי זה סכנה, אולי שמה יש אנשים חזקים שלא מסכימים לכל קריץ של המשטרה
כולנו מכירים את המערכת ויודעים בדיוק מה ההבדל בין אירוע בכותל לבין אירוע שעיריית בני ברק (לא) מארגנת...
ואני לא בא להצדיק את המשטרה אבל קצת פרופורציות

בלונדי

משתמש פעיל
נכון מאד
ואם זה נכון מי אומר שככה צריך להתנהל שכל אירוע שצריך לנהל מוציאים לך את הנשמה עד שנותנים אישור, לא נראה לי שבכל המדינות זה עובד ככה

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כולנו מכירים את המערכת ויודעים בדיוק מה ההבדל בין אירוע בכותל לבין אירוע שעיריית בני ברק (לא) מארגנת...
תהלוכה מחולקת לכמה, על פני כל העיר, ברחובות פתוחים?
אפשר לחשוב איזה היערכות כבר צריך!

למה למצעד הדגלים נערכו יותר?
את הטענות הנבובות תשאירו למשטרה!

בלונדי

משתמש פעיל
נראה לי שההבדל מאוד ברור בכותל ככה אמרו היה חמישים אלף איש בשטח קטן מאוד, וכאן יש אולי כמה מאות אלפים אבל פזורים בכל רחבי בני ברק, וגם יש כמה תהלוכות שמסתובב ברחבי העיר נראה לי מאוד בטוחתי יותר ממה שיש חמישים אלף איש בכותל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה