תנו לי ביקורת ת'הא ש'נת פ'ריצת ד'רך..!

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
האמת שבהתחלה המשפחה רצתה צילומי חוץ סטנדרטים באיזור של צמחיה, שיחים, ושורות עצים..
בסופו של דבר המשפחה שינתה כיוון - היום!! ואמרו שהם מעדיפים צילומים במרפסת הבית..
הסתובבתי קודרנית וקדחתנית בביתי הלוך ושוב במחשבה שאולי המרפסת תיהיה מוצלת - ואילו הרחוב מואר משמש..
מה שבדרך כלל אני מצלם צילומי חוץ ללא תאורה מלאכותית בכלל. חשבתי וחשבתי.. עד שנפלה ההחלטה.
נביא תאורה (3 פלאשים) נפזר כמה לרקע ואחד לנושא (הרחוב מואר משמש - המרפסת חשוכה - נאיר אותה בפלאשים). ונצליח..

כך היה!!

קבלו את התמונות ותהנו!!

IMG_0073.jpg

IMG_0123.jpg

IMG_0058.jpg

IMG_0079.jpg

נערך לאחרונה ב:

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
יש בלגן אמיתי. ויש בלגן בפריים. כלומר, תמונה עמוסה.
מה שלא בהכרח שתמונה עמוסה איננה טובה. כי אם שאיפה של סגנון צלמים מסויימים שאוהבים תמונות נקיות. בעיני זה בסך הכל סגנון.
בכל אופן אני מקבל את כיוון החשיבה. תודה.

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

רנננה 10

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תמונות מהממות!
תאורה מאלפת!
אהבתי את הפוזות שלו אבל לא פחות אהבתי שרואים שזה לא מאולץ(מה שקורה הרבה..)

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תמונות מהממות!
תאורה מאלפת!
אהבתי את הפוזות שלו אבל לא פחות אהבתי שרואים שזה לא מאולץ(מה שקורה הרבה..)
תודה!!
(הרעיון בפוזינג הוא להוביל את המצולם בנינוחות אל הפוזה הרצויה ושיתחבר אליה. ככה יוצרים פוזינג בניחוח טבעי ולא מאולץ...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה