תגידו אפשר להתייעץ איתכם שניה?

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני רוצה לסגור וידיאו שערכתי ביוצר הסרטים שיהיה לי במשקל נמוך.
בא נגיד שהקליפ הוא 2:44 דקות ואני רוצה שיהיה בגודל מקסימום של 8 מגה. (לא אכפת לי איכות ירודה)
אכפת לכם שניה רק להגיד לי איפה בדיוק כדאי לי לשחק?
(מה לעשות , בעריכת סרטים אני די מתחילה--)
תודה מראש וסליחה על הניצול---
מצרפת את חלונית ההגדרות-
התודה והברכה מראש---
‏‏לכידה.PNG

M.TS

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שלום לך!
קודם כל את לא צריכה להתנצל... אנשים פה בשביל לעזור (ולהעזר) אם הם יכולים ועושים את זה בכיף.
אם לא משנה לך האיכות- מה שמשפיע על גודל הקובץ זה המידות שלו, שכרגע זה על HD את יכולה לרדת עוד ל- 720/576 (שני הערכים הראשונים)
וכן הביטרייט (הערך השלישי) שכרגע על 8000, תנסי לרדת שם ל- 5000
אני לא מכירה מספיק את התוכנה שאת עובדת איתה וכמה את צריכה לרסק את האיכות בשביל לקבל את הגודל המדויק שאת רוצה, או שאנשים פה ידעו להגיד לך מדויק, או שתשחקי ותנסי...
ואם תצלמי לנו מה יש לך שם בלשונית של הsetting אולי נוכל לראות שם מתכון מוכן לקובץ קטן.
וסתם באגב אם את מתכוונת להמשיך עם העריכת וידאו, מומלץ לך לעבור ישר לתוכנה שתשמש אותך גם בעבודות גדולות יותר- כמו פרמייר, הלימוד שלה מאד פשוט...
בהצלחה!

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שלום לך!
קודם כל את לא צריכה להתנצל... אנשים פה בשביל לעזור (ולהעזר) אם הם יכולים ועושים את זה בכיף.
אם לא משנה לך האיכות- מה שמשפיע על גודל הקובץ זה המידות שלו, שכרגע זה על HD את יכולה לרדת עוד ל- 720/576 (שני הערכים הראשונים)
וכן הביטרייט (הערך השלישי) שכרגע על 8000, תנסי לרדת שם ל- 5000
אני לא מכירה מספיק את התוכנה שאת עובדת איתה וכמה את צריכה לרסק את האיכות בשביל לקבל את הגודל המדויק שאת רוצה, או שאנשים פה ידעו להגיד לך מדויק, או שתשחקי ותנסי...
ואם תצלמי לנו מה יש לך שם בלשונית של הsetting אולי נוכל לראות שם מתכון מוכן לקובץ קטן.
וסתם באגב אם את מתכוונת להמשיך עם העריכת וידאו, מומלץ לך לעבור ישר לתוכנה שתשמש אותך גם בעבודות גדולות יותר- כמו פרמייר, הלימוד שלה מאד פשוט...
בהצלחה!
תודה:)
עזרת לי מאוד.
נכון מאוד.
אני חייבת לעבור בדחיפות לתוכנה ממוסדת יותר..
העניין שזה עדיין לא לגמרי התחום שלי--
שוב תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה