עזרה תגובה מאתר שיין

מלכי וירצברגר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עשיתי הזמנה לפני שבועיים פלוס ועוד לא הגיע מה שהזמנתי זה מה שהם שלחו לי למייל :ההסגר באזורים מקומיים, שירות האיסוף יושפע. אם אתה מעוניין במשלוח עד הבית שלך, אנא צור קשר עם הספק המקומי כדי לשדרג את השירות ולקבל את החבילה שלך. אנו תמיד עומדים לשירותכם מישהו יודע איך יוצרים קשר אם הספק המקומי
אשמח מאוד לעזרה

יולי בולי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
תקשיבי
תכתבי להם במייל שלהם
לוקח להם זמן להגיב אבל רק דרך זה אפשר ליצור איתם קשר נורמלי
תכנסי לאתר שמה יש טיפול בלקוחות ואז יש לצור קשר תיכנסי שם וכמובן תכנסי אם המייל והסיסמה שנרשמת לאתר
ותכתבי להם שאת רוצה לדעת איפה ההזמנה שלך ולהיכן היא תשלח

גלית פוקוס

משתמש פעיל
עשיתי הזמנה לפני שבועיים פלוס ועוד לא הגיע מה שהזמנתי זה מה שהם שלחו לי למייל :ההסגר באזורים מקומיים, שירות האיסוף יושפע. אם אתה מעוניין במשלוח עד הבית שלך, אנא צור קשר עם הספק המקומי כדי לשדרג את השירות ולקבל את החבילה שלך. אנו תמיד עומדים לשירותכם מישהו יודע איך יוצרים קשר אם הספק המקומי
אשמח מאוד לעזרה
אני באותו מצב,
הצלחת משהו?

dafnat

משתמש מקצוען
גם לי הגיעה הודעה שזו, נראה לי שהם רק רוצים שתשלמי על משלוח לבית, כי אחרי יום יומיים המשלוח הגיעה לנקודת החלוקה. דרך אגב אפשר לבחור לאן רוצים שזה יגיע (בכל אופן אצלנו - בכפר סבר יש לפחות 10 נקודות חלוקה). גם אני הזמנתי לפני יותר משבועיים יש חבילות שהגיעו ויש כאלה שעדיין לא. מחכה.

yudit:)

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
ההודעה הזאת אומרת שהחבילה מחכה בנקודת המסירה.

הזדמנות

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
גם לי הגיעה הודעה שזו, נראה לי שהם רק רוצים שתשלמי על משלוח לבית, כי אחרי יום יומיים המשלוח הגיעה לנקודת החלוקה. דרך אגב אפשר לבחור לאן רוצים שזה יגיע (בכל אופן אצלנו - בכפר סבר יש לפחות 10 נקודות חלוקה). גם אני הזמנתי לפני יותר משבועיים יש חבילות שהגיעו ויש כאלה שעדיין לא. מחכה.
הם תמיד מציעים לשדרג למישלוח עד הבית (ניסיתי פעם-פעמיים לשדרג והקישור לא עבד)

הם כותבים שבתקופת עומס יכול להיות קצת עיכוב, לדעתי תחכו עוד קצת וזה יגיע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה