דרוש מידע תביעה נגד עיריית ירושלים

mg3

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
הבת שלי הייתה בגן סאקר במהלך החופש הגדול (בקיץ)
התגלשה במגלשה הארוכה בגן סאקר
המגלשה חשוכה לגמרי בפנים, ישרה ואז מתעקלת
בעיקול הרגל שלה נתקעה ונישברה.
היא הייתה עם גבס במשך למעלה מ 6 שבועות וסבלה מאוד.
אני רוצה לתבוע את העירייה, לא חושבת להתעשר מזה
אבל כן חושבת ש-א' הם צריכים לתקן את המעוות (שמעתי לפחות על עוד אחת ששברה שם רגל)
ו-ב' הם צריכים לפצות אותי (או יותר נכון אותה) על עוגמת הנפש (כאבים איומים, חופש שלם שנהרס בלי ים ובלי בריכה וכו' וכו')

מכיוון שאני אדם פשוט ולא מכירה עורך דין מקרוב ב"ה
אשמח למבינים שיכוונו אותי מה ואיך כדאי לפעול

תודה!

mg3

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מישהו ? משהו?

e b p

משתמש מקצוען
לא מבינה הרבה רק כמה נקודות:
שווה לקחת עורך דין טוב שמתמצא בנושא -כי אם מישהו יצליח להוציא כסף זה הוא.
ידוע לי שלכל ילד יש ביטוח תלמידים (גם בחופש)- בעצם אמורה לקבל גם מביטוח לאומי פיצוי.

A052

משתמש סופר מקצוען
ביטוח תלמידים לא קשור בכלל לביטוח לאומי.
זה בחברת ביטוח רגילה, והפיצויים שם זה בעיקר למקרי נכות קבועה.

שקית ניילון

משתמש פעיל
הביטוח אכן מכסה נכות קבועה, או היעדרות מעל 90 יום מהלימודים בשל מחלה.
דרך אגב, נכות אסטטית מוחרגת מהפוליסה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה