תאורות IES

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
האם למישהו יש גישה לאתר הזה, כדי להוריד תאורות (IES), באתרוג לא נותנים לי (ניתן להוריד את התקייה הראשית שכוללת הכל).
וכן אם למישהו יש עוד IES .:eek:
תודה מראש לכל המסייעים.:)
נ.ב.
אם מישהו לא מכיר ניתן לראות את מראה התאורות ע"י הורדת תוכנת ies viewer. באתר הזה.

מוסיקה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
איך נקראת התיקייה הראשית - windows installer package?

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
all photometric data files, יש שם כמה קבצים הוא עליון המופרד מהם (לא המוקף).
תודה רבה

מוסיקה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נשלח למייל,
ד"א - אתרוג חוסמים רק הורדות, או את כל העמוד?

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י מוסיקה;837727:
נשלח למייל,
ד"א - אתרוג חוסמים רק הורדות, או את כל העמוד?
את כל העמוד. אני פשוט ראיתי מדריך דיגיטאלי שהראה את הדף, לכן יכלתי לכוון אותך.
תזכה למצוות.

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עולם חסד יבנה

תודה רבה לכם - IP ומוסיקה ששלחתם לי למייל.
תזכו למצוות :)

vrah

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
זה עובד גם במאיה או רק ב3ds max?

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י vrah;837772:
זה עובד גם במאיה או רק ב3ds max?
לכאורה זה עובד גם במאיה, עדין לא ניסיתי, אני קצת עסוק כרגע. כזכור לי ב - point light יש אפשרות להכניס וכן יש תאורה מיוחדת של ווירי שניתן להכניס לה IES.
מה הרעיון של תאורת IES?
במקום שיהיו תאורות קבועות של מאיה, ניתן להכניס צורות שונות של פיזור האור וכל המשתמע מכך, וע"י כך לתת לסצינה יותר חיות וריאלסטיות (בחיים יש מגוון רחב יותר של פיזור אור מאשר האפשרויות הקבועות).

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י גיל קוליוק;838918:
במקום שיהיו תאורות קבועות של מאיה, ניתן להכניס צורות שונות של פיזור האור וכל המשתמע מכך, וע"י כך לתת לסצינה יותר חיות וריאלסטיות (בחיים יש מגוון רחב יותר של פיזור אור מאשר האפשרויות הקבועות).

זה ברעיון של תאורת HDRI?

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י נחמי ווייס;839300:
זה ברעיון של תאורת HDRI?
אם את מתכוונת ל - image based lighting שמחברים אליו תמנות HDRI אז זה לא אותו דבר. IES הינו כמו תאורה רגילה, אך אופן פיזור אלומת האור שונה, כל IES יש לו אופן אחר של פיזור האור.
אגב במאיה קשה לסדר את הכיון של ה - point light כדי לראות את זוית אלומת האור, לכן כדאי להעביר לאור אחר כמו spot light כדי לראות את הכיון, ואחר שמסדרים את הזוית מחזירים אותו ל - point light.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י נחמי ווייס;839354:

לכל ספוט יש את ה IES שלו אפשר לראות שכל ספוט בעולם האמיתי פיזור האור שלו הוא שונה כי יש לו IES שונה וגם בתלת מימד אפשר לשים קובץ IES וכך להגיע בדיוק לספוט שרוצים ליצור, אשתדל להביא דוגמא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה