דרוש מידע תאורה בעלי אקספרס

יהודי חשוב

משתמש פעיל
אני רוצה לקנות תאורה באתר
ישנם שלש אפשרויות של צבע תאורה
אור קר, אור נוטרלי, ואור ניתן לעמעום בהירות
מה הכוונה בכל אחד מהאפשרויות

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני רוצה לקנות תאורה באתר
ישנם שלש אפשרויות של צבע תאורה
אור קר, אור נוטרלי, ואור ניתן לעמעום בהירות
מה הכוונה בכל אחד מהאפשרויות
אני לא יודע על המוצר הספציפי.
בדרך כלל יש אור לבן,צהוב ובאמצע.
הרבה פעמים האור הצהוב שמגיע מאליאקספרס הוא מדי צהוב.
לכן, אני קונה אור שניתן לבחירה בין צבעים. בדרך כלל זה על ידי שלט או הפעלה וכיבוי מהירים של האור שכך הוא מחליף צבע.
הצבע האמצעי הוא מה שנעים בעיניים אצלנו.

פיר

משתמש סופר מקצוען
איך מסתדרים מבחינת החשמל כלומר האם יש התקנה מיוחדת?:

~dasi~

משתמש צעיר
סליחה על ההקפצה
האם מישהו הזמין תאורה באליאקספרס?
אשמח לשמוע המלצות או דיס אם זה שווה משהו

חיה4

משתמש מקצוען
אחרי בזבוז הרבה זמן בשיטוט באתר, נראה לי שהתאורה הפשוטה של אור צמוד תקרה אפשר למצוא שם בזול.
נברשות ומנורות יפות יקר לדעתי כמו בארץ וגם יש מכס.
הכי מעצבן שבתמונה שמראים באתר רואים כביכול נברשת ענקית (יחסית לחדר) ובפרטים מופיע קוטר 20 ס"מ...

אלא אם יש קישורים ספציפים שווים ואז אשמח שישתפו כאן.

Ushaya

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אוטומציה עסקית
אני הזמנתי תאורה צמוד לתקרה, מחליף צבעים עם שלט (משחק לילדים) והפיצ'ר החמוד: יש גם רמקול בלוטוס. תאורה לחדר ילדים. הגיע יופי (בשתי חבילות נפרדות, כי זה גדול)
חשוב לשים לב לגודל המדויק כי הסינים שמים תמיד תמונה מאוד מרשימה אבל בפרטים הקטנים כתוב הגודל האמיתי. (בד"כ כן יש גם את המוצר המרשים. אבל הוא יקר רצח)
לשים לב גם לכמה W יש לתאורה. המנורות ההן שקניתי היו 30W, אז קניתי שתיים והתקנו אותן צמודות זו לזו. החדר מואר ונהדר.

לארג'

משתמש מקצוען
אני הזמנתי תאורה צמוד לתקרה, מחליף צבעים עם שלט (משחק לילדים) והפיצ'ר החמוד: יש גם רמקול בלוטוס. תאורה לחדר ילדים. הגיע יופי (בשתי חבילות נפרדות, כי זה גדול)
חשוב לשים לב לגודל המדויק כי הסינים שמים תמיד תמונה מאוד מרשימה אבל בפרטים הקטנים כתוב הגודל האמיתי. (בד"כ כן יש גם את המוצר המרשים. אבל הוא יקר רצח)
לשים לב גם לכמה W יש לתאורה. המנורות ההן שקניתי היו 30W, אז קניתי שתיים והתקנו אותן צמודות זו לזו. החדר מואר ונהדר.
יש קישור?

ysrael

משתמש צעיר
אני הזמנתי את מה שבקישור המצורף,
בזמנו, לאחר חיפוש נרחב, זה יצא לי הכי שווה בשקלול של תמורה + משלוח (בדר"כ המשלוח מאד יקר ולא שווה את המוצר),
ולא לעבור בהרבה את הסכום החייב מע"מ או חיובים ועמלות אחרות (75$. אז, כ- 270 ש"ח).

(בפועל, המכס עיכב את התאורה, מה שזיכה אותי לאחר פתיחת מחלוקת, בכל הסכום חזרה.
יום לאחר תשלום עמילות של 33 שקלים, קיבלתי דפיקות בדלת של שליח עם התאורה...)

אני שילמתי 82$ (כ 290 ש"ח) במקום 97, ע"י קופוני סוף שנה/רווקים הסיני, משהו כזה, לא זוכר...
על 3 טבעות 20 40 60, כולל אפשרות עמעום והחלפת צבעים, יוצא מקסימום 61W, שזה חזק אבל לא מספיק כתאורה יחידה בסלון גדול למי שאוהב פצצות תאורה
ניתן לשחק עם העיצוב שלו

מרוצה וממליץ, אך אני שם לב שכעת זה יוצא 350 ש"ח

סבא ישראל

משתמש מקצוען
סליחה על ההקפצה
האם מישהו הזמין תאורה באליאקספרס?
אשמח לשמוע המלצות או דיס אם זה שווה משהו
תשאלו את @פנינה ריימונד

~dasi~

משתמש צעיר
אני הזמנתי את מה שבקישור המצורף,
בזמנו, לאחר חיפוש נרחב, זה יצא לי הכי שווה בשקלול של תמורה + משלוח (בדר"כ המשלוח מאד יקר ולא שווה את המוצר),
ולא לעבור בהרבה את הסכום החייב מע"מ או חיובים ועמלות אחרות (75$. אז, כ- 270 ש"ח).

(בפועל, המכס עיכב את התאורה, מה שזיכה אותי לאחר פתיחת מחלוקת, בכל הסכום חזרה.
יום לאחר תשלום עמילות של 33 שקלים, קיבלתי דפיקות בדלת של שליח עם התאורה...)

אני שילמתי 82$ (כ 290 ש"ח) במקום 97, ע"י קופוני סוף שנה/רווקים הסיני, משהו כזה, לא זוכר...
על 3 טבעות 20 40 60, כולל אפשרות עמעום והחלפת צבעים, יוצא מקסימום 61W, שזה חזק אבל לא מספיק כתאורה יחידה בסלון גדול למי שאוהב פצצות תאורה
ניתן לשחק עם העיצוב שלו

מרוצה וממליץ, אך אני שם לב שכעת זה יוצא 350 ש"ח

תודה רבה!
כמה זמן יש לך את זה?
אם קונים 40 60 80 - ואז זה כן יספיק לתאורה לסלון?

יש גם את זה, שהוא אותו דבר אבל יותר זול. אם למישהו יש נסיון איתו אשמח לשמוע

~dasi~

משתמש צעיר
אחרי בזבוז הרבה זמן בשיטוט באתר, נראה לי שהתאורה הפשוטה של אור צמוד תקרה אפשר למצוא שם בזול.
נברשות ומנורות יפות יקר לדעתי כמו בארץ וגם יש מכס.
הכי מעצבן שבתמונה שמראים באתר רואים כביכול נברשת ענקית (יחסית לחדר) ובפרטים מופיע קוטר 20 ס"מ...

אלא אם יש קישורים ספציפים שווים ואז אשמח שישתפו כאן.
זה בדיוק השאלה שלי
בארץ כאלו דברים עולים אלפים, וכאן זה עולה באיזור 300-500 שח

אם הייתי שומעת המלצות אז שווה אולי
ואולי אפשר גם לחכות לקופונים שונים (11/11 וכד') ?

זה בדיוק השאלה שלי
בארץ כאלו דברים עולים אלפים, וכאן זה עולה באיזור 300-500 שח

אם הייתי שומעת המלצות אז שווה אולי
ואולי אפשר גם לחכות לקופונים שונים (11/11 וכד') ?
אלי אקספרס הוא מקום טוב לקנות בו אבל צריך לשים לב לכמה דברים, למשל לגבי השאלה שלך יש מפרט וחשוב לשים לב שם יש מידע מדוייק, יכולים לשים תמונה מפציצה ובמפרט אתה רואה בדיוק כמה זה שונה.
דבר שני דירוג של חנות כמה אנשים קנו את המוצר הזה וכמה דירגו את החנות והמוצר, ומה כתבו בתגובות על המצור המוכר והחנות, חנות שאין לה 90 אחוז כדאי להתרחק.

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
רק מעדכן שתאורה אחת מהחנות שהמלצתי עליה - לאחר כשנה הסרט לד בחלקו לא עובד טוב. פניתי אליהם בצאט והם שלחו לי חדש להחלפה במחיר המשלוח בלבד. אמממה - המשלוח עולה קרוב למאה שקל. אבל זה עדיין יותר זול מהארץ.

ysrael

משתמש צעיר
תודה רבה!
כמה זמן יש לך את זה?
אם קונים 40 60 80 - ואז זה כן יספיק לתאורה לסלון?

יש גם את זה, שהוא אותו דבר אבל יותר זול. אם למישהו יש נסיון איתו אשמח לשמוע
יש לי את זה נדמה לי עוד מעט שנה
40 60 80 זה אומר 90W, כלומר זה הרבה, אבל תלוי בגודל ובצורת הסלון, לעיתים תאורת לד לא מתפזרת טוב.

הקישור שהבאת הוא שונה,
התאורה בקישור שלי כלפי פנים...
אך ההבדל המהותי הוא רמת מתח החשמל, בקישור שלך זה 220V, צריך שבטווח המתח יהיה 230V (זהו המתח בארץ),
ניתן לקנות שנאי להתאמה באליאקספרס, אך זה אמור להיות שנאי גדול, ויעלה בהתאם. וגם המקום בכיס איחסון של התאורה קטן ולדעתי לא יכנס שם.

פאי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קנינו לד למטבח באליאקספרס לפני חודשיים.
בתוך שבועיים הוא נהיה בחלקו ורדרד ואיבד צבע.
בבין הזמנים יצאנו לנופש וכשחזרנו גילינו שהחשמל נפל. הסיבה-הלד התפחם לחלוטין ונהיה קצר. פשוט ניסים קרו לנו שהנזק הסתכם במזון מקולקל במקרר ובמקפיא.
יתכן ולדים כאלו הם מאיכות נמוכה ולא כדאי להניח במקומות בעלי טמפרטורה משתנה כמו מטבח- מתחת לארונות עליונים, שם הם סופגים גם אדים ולחות.

מציינת שעשינו באליאקספרס בירור שטח רציני לפני הקניה וקנינו מוצר עם דירוג מצוין, יחסית יקר.

ysrael

משתמש צעיר
זה לא כ"כ משנה,
תבדוק ותראה שיש לך בבית עוד הרבה מכשירים עם 220V

רק עם זה היה בטווח של אמריקה של 110V זה היה בעייתי
נכון, וגם בדקתי ורשמי בישראל זה 220V, אבל אצלי זה 230V
אבל כיון שזה גבולי, יתכן והמוצרים הסינים מאליאקספרס לא מספיק מדויקים
אולי זה מה שגרם לשריפת התאורה שנכתבה לעיל

blue cat

משתמש פעיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה