תאום מס אצל מספר גדול של מעסיקים

9762

משתמש רשום
רציתי לשאול:
אני עובדת אצל שמונה מעסיקים, באתר של רשות המיסים ניתן לערוך תאום מס על שישה מעסיקים.
האם אני צריכה לגשת פיזית לביצוע תאם מס או שיש פתרון אחר?
תודה רבה.

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
שתי אופציות

1. כמו שאמרתם פיזית ללכת למ"ה

2. לא להגיש תאום מס אצל 2 מהמעסיקים הנותרים שתבחרי וינכו לכם מס בשיעור מירבי ובסוף שנה תגישו דו"ח החזר

mina

משתמש מקצוען
יש גם אפשרות לשלוח בקשה בפנייה ליחידה בתקווה שתעני...
אבל זה עלול לקחת קצת זמן..

ריקי שחור

משתמש מקצוען
אם זה סוג העבודה שלך, שכל פעם נוספים לך מעסיקים חדשים, תבדקי אם משתלם לך לעבוד עם קבלות.
אני, אחרי שראיתי שהפרוצדורה של להוסיף כל פעם עוד מעסיק (אחרי פעם ראשונה מקוונת, חייבים לגשת פיזית ) גורמת לי לחשוב פעמיים על כל עבודה נוספת, הבנתי שעדיף לפתוח תיק עוסק פטור. (כמובן, אם זה מתאים לסוג העבודה שלך... )

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
אם זה סוג העבודה שלך, שכל פעם נוספים לך מעסיקים חדשים, תבדקי אם משתלם לך לעבוד עם קבלות.
אני, אחרי שראיתי שהפרוצדורה של להוסיף כל פעם עוד מעסיק (אחרי פעם ראשונה מקוונת, חייבים לגשת פיזית ) גורמת לי לחשוב פעמיים על כל עבודה נוספת, הבנתי שעדיף לפתוח תיק עוסק פטור. (כמובן, אם זה מתאים לסוג העבודה שלך... )
אבל מנגד יש חסרונות לפרילנסר

שכיר-זה ראש שקט

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה