דרוש מידע שפצתם אבטיה ושרותים לאחרונה?....אולי תוכלו לעזור לי..........

-יעלה-

משתמש פעיל
מה העלות של שפוץ אמבטיה ושרותים מהמסד עד הטפחות- אבל בלי אינסטלציה..
יעזור לנו מאד!
תודה לכל מי שעונה..........

עולם קטן

משתמש פעיל
מאד מאוד תלוי מי השיפוציק (ערבי/יהודי, עם מע"מ/בשחור) ומה העלות של הקרמיקה והכלים הסניטריים שאתם בוחרים...

הגולם החולם

משתמש מקצוען
מה הגודל?
מה כן עושים אם לא אינסטלציה?
החלפת קרמיקה וכלים סינטריים?
מקלחת או אמבטיה?
חייב פירוט בשביל לעזור.
בעיקרון רוב ההוצאה זה על אינסטלציה וחשמל, אם לא נוגעים בזה אלא רק ריצוף אז זה כמובן תלוי בגודל אבל סדר גודל של עשרת אלפים ש"ח.
ושוב זה ממש ממש תלוי

תורת עולם

משתמש פעיל
שיפצתי כנ"ל ממש בשבוע לפני חנוכה
19500 כל העלויות עלי ובנוסף 5 לקבלן
קבלן יהודי ששימש יותר כמנהל עבודה

-יעלה-

משתמש פעיל
מאד מאוד תלוי מי השיפוציק (ערבי/יהודי, עם מע"מ/בשחור) ומה העלות של הקרמיקה והכלים הסניטריים שאתם בוחרים...

עוד לא בחרנו....אבל הכל סטנדרט ...
מה הגודל?
מה כן עושים אם לא אינסטלציה?
החלפת קרמיקה וכלים סינטריים?
מקלחת או אמבטיה?
חייב פירוט בשביל לעזור.
בעיקרון רוב ההוצאה זה על אינסטלציה וחשמל, אם לא נוגעים בזה אלא רק ריצוף אז זה כמובן תלוי בגודל אבל סדר גודל של עשרת אלפים ש"ח.
ושוב זה ממש ממש תלוי
שוב, עוד לא לגמרי ידוע (מדובר במקרה שזה אחד השקולים אם לקנות דירה שצריכה שפוץ כזה או לא...)
אבל כנראה גודל ממוצע...מחיר ממוצע.....אמבטיה ולא מקלחת .
למרות שנראה לי שצריך הרבה תפילות כדי לא להגרר גם לאינסטלציה. (אמנם הבטיחו שהיא תקינה, אבל כשפותחים אי אפשר לדעת איפה ואיך סוגרים........)

תודה!

עולם קטן

משתמש פעיל
עוד לא בחרנו....אבל הכל סטנדרט ...

שוב, עוד לא לגמרי ידוע (מדובר במקרה שזה אחד השקולים אם לקנות דירה שצריכה שפוץ כזה או לא...)
אבל כנראה גודל ממוצע...מחיר ממוצע.....אמבטיה ולא מקלחת .
למרות שנראה לי שצריך הרבה תפילות כדי לא להגרר גם לאינסטלציה. (אמנם הבטיחו שהיא תקינה, אבל כשפותחים אי אפשר לדעת איפה ואיך סוגרים........)

תודה!

בדיוק בגלל זה.
מאמינה שבין 12000-25000 תלוי מה מצב האינסטלציה ומה מחיר השיפוצניק

Panda

משתמש מקצוען
תיקחו מהנדס בדק בית לפני הרכישה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה