דרוש מידע שעון חכם שלא מצריך אינטרנט או בלוטוס יששש???

RAME

משתמש מקצוען
מחפשת שעון חכם שלא צריך בשבילו אינטרנט פעיל או בלוטוס פעיל
אך שיהיה בו מחשבון, תזכיר לכתוב,ועוד אופציות נוחות
אשמח לדעת אם יש

אבאבאבא

משתמש פעיל
זה כמו לחפש פלאפון כשר עם וצאפ...;)
אני אומר את זה לא בצחוק...
חיפשתי גם לילדיי משהו כזה...
מצאתי משהו שלא כ"כ עבד ב12 שקל...

נערך לאחרונה ב:

אליעזר המתוק

משתמש צעיר

שעון רצועת יד Xiaomi Mi Smart Band 5 צבע שחור שנה אחר​

https://ksp.co.il/mob/item/200556&a...B77gPptoYhO0tHHORpzjYkvukLz3rqgMaAncOEALw_wcB

אני קניתי את השעון הזה אחרי שאמרו לי שלא צריך בשבילו טלפון חכם ובאמת לא צריך בשבילו טלפון חכם, אלא רק בשביל ההתקנה ( אם הייתי יודעת כנראה שלא הייתי קונה) אולי אפשר לבקש מהמוכר שיעשה את זה, חוץ מזה הוא מודד דופק, סופר צעדים, ועוד כל מני פעילות ספורט כמו ריצה, שחיה, אופנייים, חבל, לחץ, ותרגילי נשימה. נחמד למי שבקטע.

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני גם. חיפשתי ולא מצאתי

נחמן ג

משתמש פעיל
תחפשו בחנויות משחקים החרדיות, יש דברים כאלו אבל לא באליאקספרס

avi++

משתמש מקצוען
לי יש שעון חכם שמתחבר לטלפון עם בלוטוס (עם אפליקציה זה יותר פונקציות, כמו וואצאפ, הודעות, מצלמה, אנשי קשר וכד') בחיבור על בלוטוס זה רק נגן ושיחות טלפון, לא מצאתי את השעון שלי ספציפית, אבל מצאתי שעון זהה לפי התמונות
ק"ש
אגב, האפליקציה היא אופליין, זאת אומרת שמורידים פעם אחת ולא צריך חיבור לאינטרנט, היא גם עובדת על בלוטוס

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מחפשת שעון חכם עם מד צעדים
בלי שיחות וכאלה
יש באליאקספרס?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה