שיתוף - לביקורת שני חברים

לרקוד על הירח

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
שערו הארוך התבדר ברוח.

"אתה לא נורמלי!!" בן שאג עליו.

"למה?" האיש החזיר לו בשאגה משלו, כל קמטוט בפניו זורח.

"כי..." בן איבד מילים לרגע, מסוחרר. מצביע ביד לא יציבה לעבר המחוגים, שנסקו לגבהים שלא הכיר. לא ממש מתכנן להתרסק בעתיד הקרוב. ובמחשבה שניה, גם ברחוק.

האיש רק חייך.

בן דימה לראות בחיוכו את כל העולם. ניצוצות של חופש, של אושר, בערו שם. משלהבות את עיניו הדבשיות למדורה אחת בוערת. הוא דמם, מובס. נותן לאושר של חברו לעוט גם עליו. מרגיש את החיוך משתלט עליו לאט לאט.

הנופים טסו לידם במהירות כמעט על קולית, ובן בכל זאת השתנק כשהאיש לקח סיבוב חד מדי, מייצב את האופנוע בעונג, קורץ לו. נהנה מכל שניה.

'כמו ילד' חלף הרהור תועה במוחו, והוא צחקק לעצמו כשהציץ על ידיו המקומטות משהו של האיש שישב לפניו.

ה'טיסה' נעצרה בחריקה צורמת. הם ירדו, כשחיוך עז על פניהם, שותקים. האיש אסף את שערו הגלי, כשבן חייך לעצמו לכשהבחין בניצוצות החלודים שהסתתרו פה ושם.

הם היו בסיגריה החמישית, כשבן פלט
"תודה."

ממש אשמח להערות הארות וביקורת.
הערה חשובה: אין טעם לשאול מה הפשר, כי גם לי אין מושג.

נערך לאחרונה ב:

רבקהנ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
קטע שכתוב יפה.

אם יש לך עדיין זמן לערוך את זה..

האיש אסף את שערו הגלי, כשבן חייך לעצמו לכשהבחין בניצוצות החלודים
"אסף" התכוונת עם גומיה? לקוקו? כי משום מה זה נשמע לי קצת מוזר.. בהמשך המשפט ה"כש" כפול.

לרקוד על הירח

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
קטע שכתוב יפה.
תודה.
אסף" התכוונת עם גומיה? לקוקו? כי משום מה זה נשמע לי קצת מוזר..
האמת שחשבתי על זה, והחלטתי להשאיר את זה ככה, מהסיבה הפשוטה שגם לי אין שמץ אודות מהות שערו של האיש..:unsure:
המשך המשפט ה"כש" כפול
לא הבנתי איפה.
תודה על התגובה!

רבקהנ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

ליאורהA

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
מעניין!

אהבתי שתיארת את המראה החיצוני של האיש, את האופי שלו, אבל בלי שם. לא יודעת אם יש לזה הסבר ספרותי, אבל יש בזה משהו מסקרן, מרגיש נכון. :)

אפשר לכתוב: ובן חייך כשהבחין
בדיוק.

האמת שחשבתי על זה, והחלטתי להשאיר את זה ככה, מהסיבה הפשוטה שגם לי אין שמץ אודות מהות שערו של האיש..:unsure:
דמיינתי בלי גומייה, שהוא פשוט אוסף ומסובב את התלתלים ביד. (או שזו תנועה נערתית מדי? ;)) לא חושבת שצריך לפרט, זה מצטרף לאווירת המסתורין הכללית של הקטע.

אשמח לקרוא עוד קטעים כאלה אם יש לך...

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
שערו הארוך התבדר ברוח.
. האיש אסף את שערו הגלי, כשבן חייך לעצמו לכשהבחין בניצוצות החלודים שהסתתרו פה ושם.
הם היו בסיגריה החמישית, כשבן פלט
"תודה."
קטע כתוב ספרותית מאוד יפה -- מסקרן מלא ריגושים
רק לא כלכך הבנתי את הרעיון --- "מה הקשר בין התסרוקת של גיבור הסיפור לסיגריות ?
ועל מה אמר --תודה ?

לרקוד על הירח

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי

לרקוד על הירח

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
ותודה רבה לכולם על התגובות!
כשחושבים על זה, נראלי זו פעם ראשונה שאני מפרסמת פה משהו שהוא לא שיר, אלא קטע סיפורת.
כיף לקבל כזה משוב. תודה!
(ממש לא פעם ראשונה שאני כותבת סיפורים, כן? פשוט לא רואה טעם בלפרסם משהו שאין לו המשך, ועם סיפורים קצרים קצת קשה לי:cool:...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה