שנה טובה

יוש

משתמש פעיל
ראש השנה עוד רגע בפתח....
מה עם שנה טובה לסבתות?
יש לכן רעיונות?
משהו קצת יותר מקורי מ"שנה טובה ומתוקה כמוני..."
שתפו אותנו...
שנה טובה!!!

פיטפוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני השנה חשבתי לצלם את הילדים מחזיקים בריסטול גדול שבו יהיו האיחולים לשנה החדשה.
עדיין לא ביצעתי. מקווה היום.

הרעיון לא פנטסטי אבל יכול להיות נחמד עם חיוך כובש של הילדים, לבוש יפה ורעיון נחמד בכיתוב עצמו.
(אפשר לרשום על הבריסטול ממש (ואולי לתת לילדים לרשום ולצייר את הברכה) ואפשר גם רק לצלם אותם עם בריסטול לבן ואח"כ להכין גרפיקה ולשתול אותה על הבריסטול שהם מחזיקים.

אגב, אני שולחת גם לכל האחים הנשואים ולעוד כמה דודות מבוגרות ששמחות ליחס חם ואיחולים.

berman

הדמיות אדריכליות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
שנה טובה כמוכם, ומתוקה כמוני.......

מה אתם עושים ?
מגנט- כבר נמאס...
איזה עוד רעיונות יש ? חוץ מכרטיס ברכה, קאפה, וכו'.

einkamoni

משתמש מקצוען
לפני שנתיים גיסתי הביאה להורים סדר ר"ה
מעוצב יפה עם תמונות הילדים,
זה היה מיוחד ושימושי!

hilav

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רותי בן שימול;1360502:
אני השנה חשבתי לצלם את הילדים מחזיקים בריסטול גדול שבו יהיו האיחולים לשנה החדשה.
עדיין לא ביצעתי. מקווה היום.

פעם עשיתי משהו מתוק ברעיון הזה (לפני 4 שנים או יותר..)
עד היום זה מודבק על מגנט בדלת של ההורים שלי (ביחד עם כל שאר ה'שנות-טובות' ששלחנו במשך השנים...)

(גילוי נאות: זה לא רעיון שלי, קיבלתי במייל תמונה כזאת של איזה תינוק עם הכיתוב הזה.. אני לא יעלה לכאן את התמונה הזאת כי אני לא יודעת של מי זה ואם יש אישור)

קבצים מצורפים

• DSC00683.png
    KB 946.7 · צפיות: 718
  • DSC00682.png
    KB 1,019.6 · צפיות: 341

יוש

משתמש פעיל
נולדה השנה טובה ומתוקה...

למי שנולדה השנה בת....
שמעתי מחברה רעיון מבריק...
"נולדה השנה טובה ומתוקה... " :)

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
חשבתי על משהו עוצמתי ומקורי: הכיני על בריסטול, דף רקע וכד' אולי תקני בחנויות לגנים מוצר כלשהו מתאים, תיכף תביני, משהו שקשור להדלקת נרות, מסביב הדביקי תמונות של ילדיך או שאר הנכדים כמסגרת, עם הכיתוב: אמא, סבתא, תראי על מי את מתפללת!
או: על קופסת המשקפיים שלה (ולאיזו סבתא אין משקפיים, הרי כך רואים בכל איור...) הדביקי כנ"ל עם הכיתוב : לראות את הנחת בעיניים

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
שנה שעברה הכנתי אותיות מקאפה, וצילמתי את הילדים מחזיקים אותן (זה 3 ילדים..)
יש לי את האותיות, אם מישהי רוצה, בשמחה.

קבצים מצורפים

• לכידה.PNG
    KB 373.9 · צפיות: 348

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
מיוחד!
מהיכן את?

מירי5

משתמש רשום
אני ראיתי משהו ממש חמוד.
כותבים למעלה "שתהיה לכם שנת:
ואז תמונות קטנות של הילד בכל מיני מצבים עם כותרת מתאימה.
למשל-
יושב עם ארנק פתוח ושטרות מסביב-עושר
מטפס על עץ- צמיחה
יושב בעגלת קניות מלאה- שפע
ועוד בסגנון בזה.

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
נכתב ע"י free;1360943:
שנה שעברה הכנתי אותיות מקאפה, וצילמתי את הילדים מחזיקים אותן (זה 3 ילדים..)
יש לי את האותיות, אם מישהי רוצה, בשמחה.

אהבתי את הרעיון, אני אשמח להשאיל אותן, באיזו עיר את?

sarago

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שנה שעברה הכנתי פאזל מגנט, זה היה חמוד ביותר
(אבל זה מתאים לסבא וסבתא עם ילדים צעירים בבית שיעמדו להרכיב את הפאזל על המקרר..)
הכנתי קופסא ובפנים היה ריבועי מגנט, שהשלימו את זה התקבלה תמונה מתוקה של הילדים וכיתוב: שתהיה לכם שנה מושלמת.
לחמותי שהיה נראה לי די משעשע הפוזה לראות אותה מרכיבה פאזל מגנט שלחתי כזה אקורדיון תמונות עם כיתובים שעיצבתי, אולי אני יעלה מאוחר יותר

YB nekuda

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איך עשית את המגנט?
ריבועים או גם עם הלשוניות שנכנסות?
הדפסת וגזרת לבד?

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אני מבני ברק,
ואת הרעיון של מירי5 הכנתי לפני כמה שנים, יצא מותק!

sarago

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י YB nekuda;1361016:
איך עשית את המגנט?
ריבועים או גם עם הלשוניות שנכנסות?
הדפסת וגזרת לבד?
גזרתי רק ריבועים, נראה לי אסטטי יותר מפאזל ממש,
וגם לא למדי הרבה ריבועים כי בכל זאת רציתי שהתמונה תישאר ברורה

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הדפסתי תמונה מדהימה שלהם על נייר מדבקה שקוף צבעוני והדבקתי על קש יתוך מזכוכית מחוסמת מהצד השני
ואותו רעיון על צנצנת שקופה מרובעת מלאה בדובשניות...

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנה שלנו מתשעד.
הודפס על קאפה בטעות בגודל ענק. (שכחתי לציין בהזמנה את הגודל ופשוט הדפיסו בגודל המקורי של המסמך...)
עלה כהוגן, אבל היה שווה: נוכחות מרשימה על הקיר, והסבות /סבתות מתמוגגים מזה עד היום הזה.

Kohen

משתמש רשום
על הרעיון של האותיות אפשר ע"י בניית אותיות מקליקס (קודם זה תעסוקה של אחה"צ שלם) האותיות שיהיו תלת מימד ואז כל ילד מחזיק אות.
או- שהם נעמדים בצורת אותיות. למשל נ ילד יושב בזוית ישרה.
(מאחר ולא ידעתי שאי פעם אצטרף לפורום אני לא שומרת על המחשב את הכל אז אין איך להעלות את התמונות....חבל!)

מירי456

משתמש מקצוען
הושבתי את הילדים ולכל אחד נתתי שפורפרת טלפון ביד
והוספתי כיתוב "הלו, סבתא?! שתהייה לך שנה טובה"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלט

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר יְהוָה חֲקַרְתַּנִי וַתֵּדָע:ב אַתָּה יָדַעְתָּ שִׁבְתִּי וְקוּמִי בַּנְתָּה לְרֵעִי מֵרָחוֹק:ג אָרְחִי וְרִבְעִי זֵרִיתָ וְכָל דְּרָכַי הִסְכַּנְתָּה:ד כִּי אֵין מִלָּה בִּלְשׁוֹנִי הֵן יְהוָה יָדַעְתָּ כֻלָּהּ:ה אָחוֹר וָקֶדֶם צַרְתָּנִי וַתָּשֶׁת עָלַי כַּפֶּכָה:ו (פלאיה) פְּלִיאָה דַעַת מִמֶּנִּי נִשְׂגְּבָה לֹא אוּכַל לָהּ:ז אָנָה אֵלֵךְ מֵרוּחֶךָ וְאָנָה מִפָּנֶיךָ אֶבְרָח:ח אִם אֶסַּק שָׁמַיִם שָׁם אָתָּה וְאַצִּיעָה שְּׁאוֹל הִנֶּךָּ:ט אֶשָּׂא כַנְפֵי שָׁחַר אֶשְׁכְּנָה בְּאַחֲרִית יָם:י גַּם שָׁם יָדְךָ תַנְחֵנִי וְתֹאחֲזֵנִי יְמִינֶךָ:יא וָאֹמַר אַךְ חֹשֶׁךְ יְשׁוּפֵנִי וְלַיְלָה אוֹר בַּעֲדֵנִי:יב גַּם חֹשֶׁךְ לֹא יַחְשִׁיךְ מִמֶּךָ וְלַיְלָה כַּיּוֹם יָאִיר כַּחֲשֵׁיכָה כָּאוֹרָה:יג כִּי אַתָּה קָנִיתָ כִלְיֹתָי תְּסֻכֵּנִי בְּבֶטֶן אִמִּי:יד אוֹדְךָ עַל כִּי נוֹרָאוֹת נִפְלֵיתִי נִפְלָאִים מַעֲשֶׂיךָ וְנַפְשִׁי יֹדַעַת מְאֹד:טו לֹא נִכְחַד עָצְמִי מִמֶּךָּ אֲשֶׁר עֻשֵּׂיתִי בַסֵּתֶר רֻקַּמְתִּי בְּתַחְתִּיּוֹת אָרֶץ:טז גָּלְמִי רָאוּ עֵינֶיךָ וְעַל סִפְרְךָ כֻּלָּם יִכָּתֵבוּ יָמִים יֻצָּרוּ (ולא) וְלוֹ אֶחָד בָּהֶם:יז וְלִי מַה יָּקְרוּ רֵעֶיךָ אֵל מֶה עָצְמוּ רָאשֵׁיהֶם:יח אֶסְפְּרֵם מֵחוֹל יִרְבּוּן הֱקִיצֹתִי וְעוֹדִי עִמָּךְ:יט אִם תִּקְטֹל אֱלוֹהַּ רָשָׁע וְאַנְשֵׁי דָמִים סוּרוּ מֶנִּי:כ אֲשֶׁר יֹאמְרֻךָ לִמְזִמָּה נָשֻׂא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ:כא הֲלוֹא מְשַׂנְאֶיךָ יְהוָה אֶשְׂנָא וּבִתְקוֹמְמֶיךָ אֶתְקוֹטָט:כב תַּכְלִית שִׂנְאָה שְׂנֵאתִים לְאוֹיְבִים הָיוּ לִי:כג חָקְרֵנִי אֵל וְדַע לְבָבִי בְּחָנֵנִי וְדַע שַׂרְעַפָּי:כד וּרְאֵה אִם דֶּרֶךְ עֹצֶב בִּי וּנְחֵנִי בְּדֶרֶךְ עוֹלָם:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה