מידע שימושי שמעתם על עניין לעבור דירה ביום שישי?

צ'יק צ'אק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
דווקא ביום שישי?
אם כבר לא ביום שישי... אחרי חצות היום פחות מתעסקים עם דברים שלא לצורך השבת, לא?
עניין/סגולה או משהו כזה אמרו לי גם להכניס תרנגולת הביתה????

מלי ג

משתמש רשום
עניין/סגולה או משהו כזה אמרו לי גם להכניס תרנגולת הביתה????
טוב, זה כבר נשמע לגמרי מוגזם.............
מעניין אם יש מקור לכל הסגולות הללו.... לא נראה לי...

מה שבטוח, שלעבור דירה לוקח זמן וכוחות והתארגנות והתאקלמות, ממש לא נראה לי ביום שישי! נראה גם סותר את ההלכה.
אם לא תמצאי מקור לסגולה - לא ממליצה לך להתחיל את השבת הראשונה שלך בביתך החדש בכזו צורה

צ'יק צ'אק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
טוב, זה כבר נשמע לגמרי מוגזם.............
מעניין אם יש מקור לכל הסגולות הללו.... לא נראה לי...

מה שבטוח, שלעבור דירה לוקח זמן וכוחות והתארגנות והתאקלמות, ממש לא נראה לי ביום שישי! נראה גם סותר את ההלכה.
אם לא תמצאי מקור לסגולה - לא ממליצה לך להתחיל את השבת הראשונה שלך בביתך החדש בכזו צורה
[/QUOTE
דווקא לי זה מסתדר ככה אמא שלי תהיה חייבת להזמין אותי לשבת-ובכלל אם אני גרה לידה;););)

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כן, אבל אם יש ענין אז זה לא רלוונטי, כי גם לפסח אנחנו מגיעים סחוטים, ואעפ"כ לא נוותר על כלום בדרך;)

חבל מאד...
אין שום ענין ושום מצוה להגיע לפסח סחוטים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה