התייעצות שמן זית- מחיר

מצב
הנושא נעול.

blue eagle

משתמש מקצוען
היום הייתי בסופר, וכל שמן זית שם עולה 59.90!!
מה נסגר?!?! לאן המחירים יעלו?
למישהו יש מושג איפה אפשר להשיג שמן זית במחיר שפוי ולא מעורבב עם שמן קנולה?
סיפור כואב
יש בסופר פארם של ליף ב44.90...
יש לשמן שלהם תו תקן ישראלי
רק לשים לב שלא היתיר מכירה...

פרידא

משתמש מקצוען
דרך אגב, קניתי שמן זית של קבר רחל מתוך ידיעה שהוא הכי טוב
אח"כ ראיתי שכתוב עליו- 90% שמן זית מזוכך ו-10 % כתית
המזוכך הכי גרוע כי הוא מוריד את רמת החומציות בצורה מלאכותית
החלפתי אותו באחר
הוא לא שווה את הכסף

אח"כ באתי לסופר וראיתי מישהו שואל את הקופאי איזה שמן יותר טוב. והוא ענה- ברור ש"קבר רחל". זה המרצדס של השמן זית (כך הוא אמר). אבל צריך לדעת שזה ממש לא ככה.

אהרןאהרן

משתמש פעיל
יש השנה מחסור עולמי בשמן זית, מה שגרם לזינוק במחירים.

אפשר רק לקוות שעונת המסיק הבאה (באזור חגי תשרי) תהיה טובה יותר ותביא לירידת מחירים.
הנטיה התאוותנית של היבואנים והחברות הגדולות היא להעלות מחירים בכל הזדמנות באמטלה של סיבה אמיתית (מלחמה באוקריינה, בצורת, חותים וכו') וכאשר חולפת הסיבה המחירים נשארים למעלה. הערב הייתי בקניות המחירים גבוהים בעשר עד עשרים אחוז ממה שהיה לפני כמה חודשים שילמתי כ500 שח על סל שהייתי משלם עליו כ350 שח בזמנו.
מה אתם מצפים מהדרג הפוליטי והמקצועי שאמונים לאכוף את התקנות הרי מחר שיפסיקו לעבוד במשרד האוצר ובמשרד הכלכלה יקבלו תפקיד נחשק בהנהלת אחת מהחברות שעליהם הוא פיקח.

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הנטיה התאוותנית של היבואנים והחברות הגדולות היא להעלות מחירים בכל הזדמנות באמטלה של סיבה אמיתית (מלחמה באוקריינה, בצורת, חותים וכו') וכאשר חולפת הסיבה המחירים נשארים למעלה. הערב הייתי בקניות המחירים גבוהים בעשר עד עשרים אחוז ממה שהיה לפני כמה חודשים שילמתי כ500 שח על סל שהייתי משלם עליו כ350 שח בזמנו.
מה אתם מצפים מהדרג הפוליטי והמקצועי שאמונים לאכוף את התקנות הרי מחר שיפסיקו לעבוד במשרד האוצר ובמשרד הכלכלה יקבלו תפקיד נחשק בהנהלת אחת מהחברות שעליהם הוא פיקח.
בדיוק.

blue eagle

משתמש מקצוען
כמדומני שעדיין יש,
אומנם לא בכמות כ"כ גדולה.
ובקשר לאיכות, גם כשאתה קונה ב-60 ש"ח ויותר לא נראה לי שיש הוכחה שזה כ"כ איכותי...
יש חברות שוות שידועות וגם טועמים
וכן יש תו תקן שמעיד על איכות
החלפתי אותו באחר
הוא לא שווה את הכסף

אח"כ באתי לסופר וראיתי מישהו שואל את הקופאי איזה שמן יותר טוב. והוא ענה- ברור ש"קבר רחל". זה המרצדס של השמן זית (כך הוא אמר). אבל צריך לדעת שזה ממש לא ככה.
אחת ההונאות
השמן הזה לא בריא הוא מזוכך!
וגם משהו יסביר לי למה הוא הכי יקר שנים הוא עולה 50 ש"ח +
בגלל השם? הוא בכלל מיוצר בספרד חחח

צחית

משתמש מקצוען
החלפתי אותו באחר
הוא לא שווה את הכסף

@

blue eagle

קבר רחל טוב רק להדלקה ולכן המחיר שלו

מיכל ש.

משתמש פעיל
היום יש מבצע יומי על שמן זית של קבר רחל בזול ובגדול.. נראה לי ב-47.9

פרידא

משתמש מקצוען
היום יש מבצע יומי על שמן זית של קבר רחל בזול ובגדול.. נראה לי ב-47.9
החלפתי אותו באחר
הוא לא שווה את הכסף

לא הייתי קונה אותו גם אם היה עולה 20 ש"ח. אולי להדלקה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה