קניות באתרים מחו"ל שמלה מנקסט- האם האורך טוב?

משקפת

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לצערי, בדקתי עכשיו ובשמלה שרציתי הם כותבים:
מגיע תוך 4-5 שבועות!!!
ויש מידות שכבר אזל המלאי ובאתר לא רואים את זה,
רק כשאת נכנסת לסל!!

כדאי לך לבדוק את הדברים האלו לפני שאת מתלבטת כ"כ הרבה!

רחלי טל

משתמש מקצוען
מה דעתכן לשלוח לנקסט מייל בקשה להשאיר מכפלת גדולה בשמלות ובחצאיות? אולי אם יהיו הרבה פניות ישתלם להם להשקיע עוד בד ולהגדיל את קהל היעד. אני שלחתי מייל מכובד וביקשתי מחברות ואחיות להצטרף ג"כ.
נכון להיום קורה שם משהו מעניין- במידות הקטנות אורך מעולה, אמצע רגל מהודר לפי כל התקנונים ( הרבה פעמים אני מקצרת לקטנה שלי שיהיה שיקי)
ככל שהמידה גדלה האורך מתקצר בהתאמה .

אנוכי

משתמש מקצוען
אבל אמרו כאן שזה מגיע עם מכפלת גדולה,
הלא כן?
לפחות על השמלה הראשונה אמרו כך.

אנוכי

משתמש מקצוען
אגב זו חברה ענקי שקהל היעד שלה הוא לרק ישראלים, חרדים (אני מכירה אגב לא מעט חילוניות שזה האתר שלהן, פה בארץ) ובחו"ל יש להן קהל יעד ענק הרבה יותר. לא ברור אם קשה כזו מדגדגת להם, מסופקת, כי להגדיל באלפי פריטים את המכפלת זה עלות גבוה מאוד גם של בד וגם של תפירה מסובכת יותר.

משקפת

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אל תדאגי. הם עושים קופה יפה מאוד מהמכירות כאן בארץ!!
אני חושבת שאם הם יבינו שזה משתלם להם כלכלית-
כי ככה יקנו יותר גם במידות לנערות. הם אולי ירצו להשקיע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה