שליטה מרחוק, בלי להתקין במחשב המרוחק

• פותח הנושא prog
  • פורסם בתאריך

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי מחשב מרוחק אליו אני רוצה להתחבר. יש לי גם כתובת אייפי שלו.
האם יש תוכנת שליטה מרוחקתשתדע להתקין את עצמה במחשב היעד (כמובן אחרי אימות שם משתמש וסיסמא)..

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
יש חיבור לשולחן עבודה מרוחק.
אבל צריך לאשר שם קודם, ולהגדיר סיסמה לשם משתמש שם.
אם המחשב המרוחק מאחורי ראוטר, ולא חייגן - צריך להגדיר לראוטר לאן להתחבר - אחרת איך הוא ינחש לאיזה מחשב ברצונך להתחבר.
יש גם תוכנה בשם VLC, אבל אתה אומר שאין באפשרותך להתקין שם... אבל להגדיר - אתה חייב.

אולי אחד מהתותחים ידע על דרך לכתוב Batch File שיגדיר אוטו' חיבור לשולחן עבודה מרוחק, וסיסמה למשתמש. אני לא יודע אם ישנה אפשרות כזו.

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
לא הבנתי, אני מפעיל את התוכנה, רושם אייפי, ומי שיושב על יד המחשב המרוחק מה רואה בשביל לאשר?

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
זה הולך הפוך:
אתה מתקשר אליו (בגוגל טוק כמובן... או באיי צ'אט - זה עדיין קיים? אני מהדור הישן...) ומבקש ממנו לאשר חיבור לשולחן עבודה מרוחק. מאשרים את זה מ'מאפייני מערכת' (לחיצה ימנית על המחשב שלי-מאפיינים).
אתה מבקש להגדיר סיסמה לשם משתמש, דרך לוח הבקרה-חשבונות משתמשים.
נכנס אצלך להתחל-תוכניות וכו' (המיקום משתנה בהתאם לגירסת העידכון של MS), 'חיבור לשולחן עבודה מרוחק'. כותב את ה-IP שלו, ומצפה לישועות.

שוב, אם הוא מאחורי ראוטר - צריך להגדיר אותו.
אם אתה לא מצליח להתחבר - שיבדוק אצלו את הפיירוול, או שיבטל אותו.
אם עדיין יש בעיות - שיתקין Log ME In. ותתחבר דרכם, אבל זה איטי רצח. אפשר גם להתקין VLC, שהיא ג"כ איטית, אבל היתרון שהמשתמש במחשב המרוחק רואה את פעילותך.

ובשביל שבריס יהיה מבסוט:
הפיתרון של שולחן עבודה מרוחק הוא מהיר להפליא. אפי' בלינוקס זה איטי. אני לא יודע מה הפטנט שלהם שם, אבל כשזה עובד - זה הכי טוב שיש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה