דרוש מידע שליחות תורנית בארץ או בחו"ל

שרהלה

משתמש מקצוען
מעניין.
אנחנו זוג +ילד בן שנה.
אני בעלת תעודת הוראה(עובדת בהוראה)
בעלי אברך.
יש לך הצעה מעניינית?

חני/ה

משתמש פעיל
מרגישה פחות נח לתת פה פרטים
אכתוב לך את המייל שלי, תלייקי כשתראי ואז אמחוק
@הדסדס
אשמח אם תתמקדי בי בתור מעלת הבקשה.
אוכל לשלוח לך פרטים, או לשמוע ממך באופן פרטי בכתובת מייל: proguser100אין לכתוב כתובת מייל
תודה :)

נערך לאחרונה ב:

הדסדס

משתמש מקצוען
@הדסדס
אשמח אם תתמקדי בי בתור מעלת הבקשה.
אוכל לשלוח לך פרטים, או לשמוע ממך באופן פרטי בכתובת מייל: proguser100אין לכתוב כתובת מייל
תודה :)
אני אשלח לך מייל של מישהו שמחפש עכשיו.

בגדול, המצב של הקהילות על הפנים עכשיו. הרבה יהודים איבדו את פרנסתם מהשלכות הקורונה אז קשה מאד להחזיק אברכים.
אני יודעת על הרבה אברכים שחזרו לארץ למרות שזה ממש לא היה התכנון....

איצקו

משתמש חדש
לפני שנה בדיוק דובר פה אודות שליחות באירופה.
אודה מאוד למי שמכיר קהילות חרדיות באירופה עם חינוך טוב(עדיפות לקהילה שיש בה ישראלים) עם שליחות או מגורים בלבד אודה להמלצות.

אליש8829

משתמש חדש
זוג +3 עם אזרחות אירופאית לאישה ולילדים בדרך, מתעניין במגורים באירופה עם מוסדות טובים, הבעל עובד עם נוער בסיכון, והאישה עובדת עם נוער בסיכון, נשמח לפרטים ,

איצקו

משתמש חדש
בהמשך לחיפוש קהילות בחו"ל אציין שיש לנו גם אזרחות אמריקאית ונשמח לשמוע גם על הצעות מתאימות בארה"ב.

tivuch tivuch

משתמש חדש
זוג + 2, האשה והילדים בדרך לאזרחות אירופאית מתעניינים בשליחות באירופה. האשה מורה לחינוך מיוחד והבעל אברך.

נשמח לפרטים. תודה רבה מראש.

שמי השמיים

משתמש חדש
אנחנו זוג + 1 שמעונינים לצאת לשליחות בחו''ל
בעל אברך ומשגיח כשרות
אשה בהוראה
אשמח להצעות תודה רבה!

איצקו

משתמש חדש
הבנתי שמחפשים בפינסק בלארוס
וכן בנפטון ברומניה. בשתיים מחפשים זוגות והקהילות מותאמות למגזר ליטאי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה