WordPress שליחה לרשימת תפוצה דרך האתר

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם יש אפשרות לשלוח לרשימת תפוצה גדולה דרך האתר שלי, ובכך לחסוך את השורות שמוסיפים חברות שלח מסר או רב מסר בסוף המייל נשלח באמצעות 'פלוני'?

ראיתי מיילים שהגיעו מרשימת תפוצה ללא השורה הזו. איך הם עושים את זה?

בנוסף באותם מיילים גם כשלחצו על פרטי המייל, היה כתוב שזה נשלח ע"י הדומיין של האתר, ולא למשל ע"י:

1707036843552.png

השורה הנ"ל לא מפריעה לי, אני רק מציין זאת, בשביל להראות שיש כזו אפשרות.
בשורה הזו היה כתוב את כתובת האתר, כמו שבשורה אח"כ חתום בידי, יש את הכתובת של האתר.
וכן לא היתה השורה 'ביטול המינוי להודעות משולח זה'.

ארוס מור

משתמש רשום
האם יש אפשרות לשלוח לרשימת תפוצה גדולה דרך האתר שלי, ובכך לחסוך את השורות שמוסיפים חברות שלח מסר או רב מסר בסוף המייל נשלח באמצעות 'פלוני'?

ראיתי מיילים שהגיעו מרשימת תפוצה ללא השורה הזו. איך הם עושים את זה?

בנוסף באותם מיילים גם כשלחצו על פרטי המייל, היה כתוב שזה נשלח ע"י הדומיין של האתר, ולא למשל ע"י:

צפה בקובץ המצורף 1567339

השורה הנ"ל לא מפריעה לי, אני רק מציין זאת, בשביל להראות שיש כזו אפשרות.
בשורה הזו היה כתוב את כתובת האתר, כמו שבשורה אח"כ חתום בידי, יש את הכתובת של האתר.
וכן לא היתה השורה 'ביטול המינוי להודעות משולח זה'.
אנו מדוורים עם מסר 10 והם לפי בקשתנו הורידו את השורה "נשלח באמצעות תוכנת Meser10 "

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה