Elementor שלח מסר לאלמנטור

תמי שלזינגר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש לי חשבון בשלח מסר. אני מאוד מרוצה מהמערכת שלהם. היא ידידותית ועיצובים נעימים לעין ולא שבלוניים כמו רב מסר...
עכשיו אני רוצה להטמיע טופס הרשמה לרשימת תפוצה באתר- אלמנטור פרו .
מעצבת האתר טוענת שהמערכת שלהם מיושנת ולא תואמת את העידכונים של וורספרס ואלמנטור.
ידוע לכם על זה משהו?
באמת אין שום פיתרון חוץ מלעבור לרב מסר?
אשמח אם יהיה לך מידע שיעזור לי
כ"כ חבל לי לעבור מערכת דיוור... חבל לי שבשביל כזה דבר לעבור. מצד שני אם זה עושה באגים כמו שהמעצבת טוענת- אז אני וודאי לא רוצה את זה :)

תודה מראש על כל תשובה ומידע

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אם יש להם תמיכה ב-API אפשר להגדיר וובהוק לאחר שליחת הטופס

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מעצבת האתר טוענת שהמערכת שלהם מיושנת ולא תואמת את העידכונים של וורספרס ואלמנטור.
יש את זה ביותר קונקרטי? כדאי שתסביר יותר מאיזו בחינה המערכת 'לא תואמת'. ואז יהיה ניתן להתייחס ברצינות יתירה.

למעשה, ההשערה שלי היא שזה עובד מעולה, רק צריך לדעת איך להגדיר את זה נכון, מצורף סרטון הדרכה:

או הוראות כתובות:

תמי שלזינגר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
D I G I T A L
אוקיי. תודה לכולם!
יש את זה ביותר קונקרטי? כדאי שתסביר יותר מאיזו בחינה המערכת 'לא תואמת'. ואז יהיה ניתן להתייחס ברצינות יתירה.
זה מה שמסרה לי המעצבת...אני לא מבינה בזה :)

sector

משתמש מקצוען
יש לי חשבון בשלח מסר. אני מאוד מרוצה מהמערכת שלהם. היא ידידותית ועיצובים נעימים לעין ולא שבלוניים כמו רב מסר...
עכשיו אני רוצה להטמיע טופס הרשמה לרשימת תפוצה באתר- אלמנטור פרו .
ידוע לכם על זה משהו?
באמת אין שום פיתרון חוץ מלעבור לרב מסר?
אשמח אם יהיה לך מידע שיעזור לי
כ"כ חבל לי לעבור מערכת דיוור... חבל לי שבשביל כזה דבר לעבור. מצד שני אם זה עושה באגים כמו שהמעצבת טוענת- אז אני וודאי לא רוצה את זה :)

תודה מראש על כל תשובה ומידע

לפי דעתי יש לה אינטרס להעביר אותך לרב מסר. אפשרות נוספת זה שהמעצבת לא מעודכנת שהם שינו את כל הממשק בשנה שנתיים האחרונות.

בכל אופן מניסיון התוסף של שלח מסר לאלמנטור עובד מצוין ויש להם תמיכה מצוינת בכל דבר שצריכה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה