מידע שימושי שלג בירושלים?

מצב
הנושא נעול.

דף וצבע

משתמש רשום
א׳ 28.1.2024, 11:29:50
המערכת זזה מערבה לתוך הים וזה מרחיק את המשקעים מאיתנו. הפוגות ארוכות וריכוז משקעים בשעות אחה"צ-ערב בימים ראשון-שלישי. ברביעי-חמישי שיא הקור אבל אין כמעט משקעים. בשישי עוד שאריות גשם. אין שום *** בכל המרחב.

זה מ"ירושמים" שהוא "מומחה" לתחזית בירושלים
נ.ב גולשי האתר יודעים ש**** הכוונה לשלג

rivkar

משתמש מקצוען
אוהבת זה נחמד
אבל בד"כ זה נזק וסבל לרבים מאד אז נקוה שלא
(וכנראה את מורה..)

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כמה עוגמת נפש יש לאנשים בשלג.
קחו למשל את החתנים והכלות... רק בשבילם! לא שווה!
ועל זה בדיוק התפלל הכהן הגדול ביום כיפור בקודש הקודשים,
שלא תתקבל תפילת עוברי דרכים. גם אם הם בדרך לחתונה...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
חצי...
אני דווקא אוהב את השלג ואת כל היופי הלבן הזה.
אבל מצד שני כל פעם שיש שלג נופל החשמל אצלנו בישוב (מיצד), והיציאה מהישוב ברכב היא בלתי אפשרית.
ולגבי חתונות נראה לי שיותר מציק להגיע לחתונה בגשם סוער מאשר בשלג רגוע.
ואם מתחילים לחשוב על חתנים וכלות, אז צריך גם לחשוב בכל מיני דברים אחרים ולא רק בשלג, וכן לא רק עליהם אלא על כל מי שממהר לאנשהו...
מקווה ששמת לב.
אתה מניח על כף המאזניים את הלבן הזה שאתה אוהב לעומת חתן וכלה ששמחתם עלולה לההרס.
הייתי בחתונות שלג, בד"כ בני המשפחה היו, ומלבד היו משמחים מהישיבה הסמוכה או ממדרשה סמוכה..
וכן, כשאני נהנית מהשלג אני מצירה על היולדות החרדות, על אלו שלא יכולים לצאת לתפילה, על אלו שנופל להם החשמל, על אלו שהחליקו ושברו יד או רגל... ועל כל אדם שנגרם לו עגמת נפש בשל הדבר שאני כ"כ אוהבת.
בהחלט צריך תמיד לחשוב על דברים אחרים ולא רק בשלג... בדיוק בדיוק כמו שאמרת!

goldiy

משתמש פעיל
וואו,
רק שלא יהיה שלג,
אחד הדברים הנוראים למי שמחתן ביום כזה,
לפני שנתיים נתקענו בביתר לאחר חתונה עד למחרת בגלל שלג,
אמנם התכוננו מראש וכל ההכנות היו ליד האולם אבל כמות האורחים לא הייתה דומה למה שהיה אמור להיות...

goldiy

משתמש פעיל
בתקווה שבכל המרכז לא יהיה,
היום רוב החתונות לא בירושלים,
ביתר, בית שמש...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה