שכר פרילנסר - ניתוח מערכות / ניהול פרויקטים

משתמשוש

משתמש פעיל
D I G I T A L
שלום,
אני מחפשת מידע על שכר שעתי של פרילנסר, לניהול פרויקט / ניתוח מערכות.
מדובר על פיתוח אפליקציה יחסית פשוטה ולא מורכבת.
יש פה מישהו שמבין בזה?
יעזור לי מאוד!
תודה מראש,

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני לא יודע מחירים, אבל יותר ממתכנת, זה בטוח. ומתכנת לוקח בערך 150 ש"ח לשעה, או שמחשבים כמה זמן זה אמור לקחת ואז לוקחים סכום כולל לפי ההערכה של המתכנת כך שזה יצא בערך 150 ש"ח לשעה, ואז בד"כ זה יוצא יותר זמן והמתכנת לא יכול לגבות על זה, כי הוא אמר שזה ייקח פחות.

אני יכול לשאול את המעסיק שלי כמה הוא משלם למנהל פרויקט החיצוני (הוא פרילנסר) אם זה מעניין.

עריכה:
שאלתי - לא הסכומים המדוברים, ואף פחות מזה.

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תודה רבה!
מה הסכומים האמיתיים?
בלי ניסיון - 10K לחודש, עם ניסיון - 20K.
כמובן שזה מבחינת כמה מקובל לדרוש, אבל התנאים יכולים להשתנות בהתאם לפרויקט והלקוח.

כאשר עד כמה שידוע לי, מתכנת ללא ניסיון (בתעשיה הכללית) מתחיל ממשכורת של 15K, ועם ניסיון יכול להגיע ל-30K (לא בתור פרילנסר, פרילנסרים טובים בד"כ מרוויחים יותר). ותלוי בתפקיד, אבל זה גם יכול לעבור את זה בהרבה.

אבל אני באופן אישי לא הייתי מעז להעסיק מנהל פרויקט ללא ניסיון, הסיכון גדול מידי, וזה ברור שיש טעויות שחייבים לעבור בהתחלה.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אבל אני באופן אישי לא הייתי מעז להעסיק מנהל פרויקט ללא ניסיון, הסיכון גדול מידי, וזה ברור שיש טעויות שחייבים לעבור בהתחלה.
לחלוטין!
מנהל פרויקט לא מוצלח עלול לגרום לדיליי של עשרות עד מאות אחוזים בפיתוח המוצר,
מה שיעלה הרבה יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה