שכר המורים החרדים\חרדיות הגיע הזמן לזעוק די !!! מגיע למורים ולמחנכים ה-ר-ב-ה יותר!!!

מצב
הנושא נעול.

הר הבשן

משתמש מקצוען
מתןך דו''ח מבקר המדינה שפורסם היום
רה.PNG

הר הבשן

משתמש מקצוען
אני לא הייתי נותנת כותרת כזאת כשחלק נכבד מהמסתובבים בפורום חשים שהמורים עושקים מהם אישית את הלחם והחלב.
מורה הוא אדם עם אחריות רבה שבד''כ גם אדם מוצלח ולכן מגיע לו כסף בצורה מכובדת יותר ממקצועות עבודה אחרים וד''ל...

משה משה משה משה

משתמש פעיל
מורה הוא אדם עם אחריות רבה שבד''כ גם אדם מוצלח ולכן מגיע לו כסף בצורה מכובדת יותר ממקצועות עבודה אחרים וד''ל...
יכול באמת להיות
אבל העושק שהמנהלים עושקים בעיקר את הגננות הוא הרבה יותר גרוע

דבורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים

אותי לא צריך לשכנע. אני מאותה הסירה.
במחשבה שניה,
פרסום דוח מבקר המדינה מגיע למורים ממש בזמן.
לפי האשכולות שנפתחו כאן לאחרונה היה נשמע שהמורים מרוויחים כמו בהייטק.

בשעות הקטנות

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
לא נראה לי שעל פי ההלכה יכול להיות לעובדים איזשהי טענה, מי שלא רוצה שלא יעבוד
מקומם! בגלל שעל פי ההלכה לא נוכל לטעון נגד, גונבים אנשים?
זה הכי נורא בכל הסיפור הזה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  39  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה