שכנה אשה מבוגרת

רחל חיה

משתמש חדש
יש לי שכנה אשה מבוגרת שגרה לבד ואין לה קרובים באיזור, יוצא שהיא נמצאת אצלי לפעמים. אוהבת לראות את הילדים וכ"ו
כששואלים אותה מה שלומך? "קשה, את יודעת, אני זקנה. אין לי כבר כח..."
אשמח לעצותיכם איך לתת לה הרגשה טובה, איזה נושאי שיחה אפשר למצוא איתה.
ועוד מנסיונכם.
תזכו למצוות

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בד"כ בקשת יעוץ באפיזודות שונות בחיי היום יום נותנת הרגשה של "עדיין יש לי מה לעזור בעולם"...

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תבקשי ממנה לשמוע על העבר שלה, היא תהיה עסוקה בו ולא בהווה

רחשי הלב

משתמש מקצוען
טיפים לגידול הילדים, איך הסתדרו אז עם הבעיות האלו והאלו... קחו בחשבון שרוב מה שתענה לא רלוונטי להיום

ישועת השם

משתמש פעיל
בדר"כ אנשים מבוגרים אוהבים לספר על העבר..אפשר להיכנס לשיחה על עברה.משפחתה..וזה כבר יזרום
דבר נוסף אוהבים שמתיעצים איתם

זהבוש

משתמש מקצוען
אני ממש מתפעלת ממך...
ככה מארחת אותה בשמחה ועוד מחפשת איך להנעים לה....
אשרייך!!!!

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי גם שכנה מבוגרת נצולת שואה
שהדבר שהיא הכי אוהבת לספר עליו כל שיחה זה על בעלה שנפטר והילדים שלה כשהיו קטנים וכו'
אם רק יש לך כוח ומוח שתספר לך על הילדים, על שם מי קרויים (וזה פתח לספורי דורות קודמים בד"כ)
כל הכבוד לך!

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם היא ניצולת שואה או משהו בסגנון תזהרו כשאתם מדברים על העבר, אתם עלולים לדרוך על מוקשים ולפתוח תיבות פנדורה...
אפשר להתיעץ כפי שכתבו, לשוחח על ההווה, לתת לה תחושה של שותפות ושייכות לגידול הילדים, עזרה בשיעורי בית עם הבנות וכדו'
אבל בגדול אין תבנית לכל המבוגרים כל אחד עם סגנונו והרגליו, בגיל מבוגר זה הרבה יותר בולט, אז רק אתם תוכלו לדעת מה באמת טוב לה...
בהצלחה, תזכו למצוות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה