שיתוף שכיר או עצמאי

גבריאל פ.

שירותי קופירייטינג ופרסום - הפקת דפוס והפצה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בתחום הפרסום כקופירייטר ושירותי פרסום..
יש לקוחות פרטים (אף פעם לא מספיק..), אבל עדיין מחפש להתרחב, להכיר יותר את חדרי משרדי פרסום והפעילות, שנוכל לתת את כללללל שירותי הפרסום..

מה הייתם ממליצים? שכיר בתוך משרד או לצאת לקפוץ לעצמאות לגמרי.. ולא להגיד אף פעם ללקוח לאא.. (אתם מדפיסים על הירח חסות לועידה של נס''א? כן, נסדר לך את זה)

תודה

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אני גם בתוך משרד וגם עצמאית,
ואלו תחומים שונים הרבה פעמים.
כי קוקה קולה צריכה קד"מ שלקוח רגיל לא יזדקק שתחשוב על קד"מ בהקף הזה.
והרבה פעמים זה לא משיק בצורה שגם אם נמצאים במשרד הפרסום-
זה לא נותן ניסיון לחיי העצמאות.
כי שם הצרכים שונים.

גם למשל עם לקוח פרטי אפשר להתפרע, להציע להחליף עטיפה לקראת פורים נניח,
וקוקה קולה- אין מצב שתשנה את הלוגו למאחור במקום לקדימה.. אז האופציות מאד מצומצמות וחסרות יומרה.

ואני לא חושדת בלקוח פרטי שיגיע למשרד קטן ויבקש לעשות פרסום בירח..

מצד שני- לא חייבים לומר לא ללקוח- אלא אפשר לעשות שת"פ עם בעל מקצוע שכן התעסק עם פרסום בירח..
וכך אפשר לשמור על יצירתיות מתפרצת, וגם לקבל את הניסיון של מי שכבר עבד בתחום.

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
שאלה מעניינת. כמי שלא עבד יום אחד בימי חייו במשרד פרסום בצורה מסודרת, הייתי ממליץ לך כן לנסות לתקופה את האופציה הזאת ולו בשביל שלא תהיה לך את תחושת ההחמצה והמחשבה הזאת ש"לך תדע מה הם עושים במשרדים הנוצצים עם הסיעור מוחות הצפוף והנגישות לכל הצוות".
כמו שנאמר מעלי, אתה יכול להתנהל בשת"פים עם קולגות ואנשים טובים מהתחום שיחד אתם יוצרים סוג של משרד פרסום וירטואלי.
העצה בשנקל שלי היא, תתמקד במה שאתה טוב בו וכיף לך לעשות ותשאיר לאחרים לעשות את החלקים שלא קשורים אליך. (בדוגמה שלי, עיצוב, ניהול לקוח, אסטרטגיה).
לעומת זאת, בתוך בעולם שאתה טוב בו, אל תחשוש לקפוץ למים לתחומים שלא נגעת בהם. כלומר, אם אתה טוב בכתיבה ועד היום כתבת בעיקר פרוספקטים ומודעות, אל תחשוש להיכנס לכתיבה של תוכן לאתרים, ידיעות יחצ, חוברות מקצועיות, ואפילו תסריטים לסרטוני שיווק ותדמית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה