שי לגולשי פרוג: פרק מלא מהספר. (ובו יסופר בין היתר מדוע רצועת עזה מטרידה את שלוותם של אזרחי בלגיה)

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
הקמפיין בס"ד מתקרב לסיומו, ועד שאנחנו לא שם אנחנו עוד לא שם וכולי, אבל מדהים לראות את כל ההתלהבות של האנשים ואת הרצון שלהם לראות את הספר קורם עור גידים עטיפה וריח של דפוס. מרגש, אמיתי. התמיכה, הפניות מהניקים, השאלות והעידוד באישי ובעל פה. במיוחד כמה ניקים שאינני מכירם כלל (הפסד שלי, מתברר!) וטורחים לתמוך ולהרעיש שוב ושוב...
בקיצור, קחו פרק מלא וארוך מהספר, מסודר עם "צורת הדף" בכדי להקל ולהנעים את הקריאה.
הפרק עוד לפני עריכה לשונית.
קריאה מהנה!

הסבר קצר, בפרקים הקודמים יוסי צייגלר נותן לגעציל שקית על מנת שישליך אותה בפח האשפה הקרוב.

Page1.jpg
Page2.jpg
Page3.jpg
Page4.jpg
Page5.jpg
Page6.jpg
Page7.jpg

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה יופי של קטע
חבל שהוא לא נמשך עד אין קץ
בעצם מזל, כי יש לי עבודה פה לעשות

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
יכול להיות שכבר שאלו ולא שמתי לב
אבל איך "מאותרגים" הסתדרו עם הדסטארט
מסתובב לי שם בלי סוף
מה עושים????
דחוף :D
דחוף דחוף פונים להדסטארט במייל, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>. אגב, מאותרגים אחרים דיווחו שזה כן עבר. אינלי מושג. אוף.

לזה תרמתי??? וואו.
בזה תמכת, בחורי הטוב. למה הוואו?
מחכה בקוצר רוח לספר!!! (הזמנתי שניים)
קרוב משפחתי כתב לי "ביקורת" אחרי קריאת העותק הראשון (שהופץ בחוג המשפחה) ואמר לי שהוא ממליץ לקנות תמיד שניים, כדי שבמידה והקורא ירצה להשליך את הספר בזעם, שישאר לו העתק נוסף לקריאה אחר כך..
ותודה על התמיכה!!!

אגב, לכל מתקני הלשון למעלה. בשביל כל השגיאות הלשוניות יהיה עורך לשוני, והוא יתקן. ואני מבטיח מעכשיו: הספר לא יהיה חף משגיאות לשוניות!
אין שום דבר מושלם בעולם הזה, חוץ מהבלורית של טראמפ, וגם היא בכלל עשויה מפלסטיק. שמעתי שיש סרטונים שמוכיחים את זה...

לגבי פונט קריא, כן, היה על זה אשכול התייעצות נרחב, ודעת הקהל הייתה חד משעית לבחור בפונט הכי שגרתי והכי נעים בעין.

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יכול להיות שכבר שאלו ולא שמתי לב
אבל איך "מאותרגים" הסתדרו עם הדסטארט
מסתובב לי שם בלי סוף
מה עושים????
דחוף :D

דחוף דחוף פונים להדסטארט במייל, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>. אגב, מאותרגים אחרים דיווחו שזה כן עבר. אינלי מושג. אוף.
אם הכוונה אלי ב"מאותרגים אחרים" אז בסוף תמכתי בהעברה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה