שיתוף - שינת צהריים שכזו

לקח טוב

משתמש מקצוען
הגעתי הביתה אחרי יום עבודה מפרך, וראיתי אותו, אני מבטיח לכם שראיתי אותו, את בוריס הקזחי.

ראיתי אותו יושב אצלי בחדר, אין לי מושג איך הוא נכנס אלי הביתה, אבל האמת שאחרי מה שעבר עלי היום אני די מפקפק בזיכרון הקצר שלי, ואולי בכלל אני הזמנתי אותו, אני פשוט לא זוכר... הוא ישב שם בחברת 3 חבריו ללימודים לשעבר, אחד אפילו סיים לבנות את טיל השיראג' X.

הוא ישב במרכז וסיפר להם בחיוך מרושע, שהוא משהו מיוחד, לא כמוהם, אמנם אמא שלו יהודייה וזה נורא שבר אותו אבל הוא החליט לעלות לישראל ולעשות מיזה כסף.

אחרי תקופת צינון, סיפר הקזחי, בה למד טיפול רגשי, הוא התחיל לפרסם ואף אחד לא התקשר, אה, בעצם אחד כן התקשר, הוא חיפש מנקה, ובוריס נורא נפגע.. אז הוא התחיל לפרסם אצלנו, כאן בבני ברק.

האמת שראיתי את המודעות שלו בכניסה לשטיבל, אבל בהתחלה לא קישרתי את זה אליו, כי הוא הסווה את זה עם אנגלית קזחית כבדה וזה היה נראה יותר כמו פרסום על מוסך מקומי.

הוא אמר שהגיעו אליו 3 מטופלים, אבל הוא סיפר רק על אחד שסוגר בכפייתיות את הדלת, היה לי מוזר כי הוא אמר שהגיעו שלשה.

בלעתי את הרוק, נגבתי את הזעה, שילבתי ידיים וחישקתי רגליים, למרות העייפות הכבדה שנפלה עלי, והמתנתי בקוצר רוח ובעבודת מידות קשה ל2 הסיפורים הנותרים שבוריס הבטיח, בכל זאת, שקרן הוא לא היה.

ואז הם הגיעו בבום, ממש כמו הטיל חיג'אד B או משהו כזה, שסרגיי ייצר, היו בעל ואשה שרבו מאוד ובוריס ניסה לעשות שלום בית ביניהם.

הסיפור השלישי היה בכלל על זוג מוזר שכל הזמן רק מחמיאים לשני, אוחח, הישראלים האלו שכחו מה זה להיות גברים..

הלכתי לי לנוח, שמח וטוב לב, מאושר ושבע רצון, וכבר טוויתי בחלומי את הפגישה שלי עם בוריס, איך אני טורק את הדלת בכעס ומסביר לו שאני לא פרייאר, ושפה לא קזחסטן, מה אני יגיד לכם, תמיד אמרו לי שאני חייב טיפול..

כשקמתי, בוריס הקזחי כבר לא היה שם, חיפשתי אותו, היו לי מלא שאלות לשאול אותו אבל הוא פשוט התאדה.

אמא שלי אומרת שאף אחד לא היה פה ושאני סתם מדומיין, אם היא צודקת זה די מלחיץ אותי כי יש כמה דברים שאני חייב לזכור למחר, ואם לא העירייה נורא תכעס..

פליזזזזזזז תעזרו לי...

שלכם

מייקי.

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
:):):)
גם אני ראיתי....
הוא פה...מסתתר!
הלך קצת לנוח...;)

רחלים

חומרי הוראה מדהימים, לבית, לגן ולכיתה ttps://www.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מהמם!
אתה חייב לחפש את פרבז הפקיסטני, הוא מאבחן מקצועי,
אחרי האבחון תוכל ללכת לטיפול רגשי אצל בוריס הנחמד.
שמע לי, כדאי לך.

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עוד לא קראתי.
קו מאונח, לעיקעך, הוא הלחצן שמעל האנטר, עם השיפט, כשהן מחוברין.

לקח טוב

משתמש מקצוען
קו מאונח, לעיקעך, הוא הלחצן שמעל האנטר, עם השיפט, כשהן מחוברין

ואני לתומי חשבתי שמה שלא מופיע בשורת סרגל הכלים של פרוג, לא ניתן להכניס בהודעה, אז חשבתי.

גילוי נאות: אני מהטלפון רוב הזמן, ושם אין שיפט, אבל העיקרון הובן. תודה עדיאל.

עוד לא קראתי.

ממליץ בחום לקרוא בהקדם! הסיפור הולך לעבור תפנית חדה במהלך היום ואפשר אף שיצאו רמקולים לזכרו... תלוי בתקציב.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
הגעתי הביתה אחרי יום עבודה מפרך, וראיתי אותו, אני מבטיח לכם שראיתי אותו, את בוריס הקזחי.

ראיתי אותו יושב אצלי בחדר, אין לי מושג איך הוא נכנס אלי הביתה, אבל האמת שאחרי מה שעבר עלי היום אני די מפקפק בזיכרון הקצר שלי, ואולי בכלל אני הזמנתי אותו, אני פשוט לא זוכר... הוא ישב שם בחברת 3 חבריו ללימודים לשעבר, אחד אפילו סיים לבנות את טיל השיראג' X.

הוא ישב במרכז וסיפר להם בחיוך מרושע, שהוא משהו מיוחד, לא כמוהם, אמנם אמא שלו יהודייה וזה נורא שבר אותו אבל הוא החליט לעלות לישראל ולעשות מיזה כסף.

אחרי תקופת צינון, סיפר הקזחי, בה למד טיפול רגשי, הוא התחיל לפרסם ואף אחד לא התקשר, אה, בעצם אחד כן התקשר, הוא חיפש מנקה, ובוריס נורא נפגע.. אז הוא התחיל לפרסם אצלנו, כאן בבני ברק.

האמת שראיתי את המודעות שלו בכניסה לשטיבל, אבל בהתחלה לא קישרתי את זה אליו, כי הוא הסווה את זה עם אנגלית קזחית כבדה וזה היה נראה יותר כמו פרסום על מוסך מקומי.

הוא אמר שהגיעו אליו 3 מטופלים, אבל הוא סיפר רק על אחד שסוגר בכפייתיות את הדלת, היה לי מוזר כי הוא אמר שהגיעו שלשה.

בלעתי את הרוק, נגבתי את הזעה, שילבתי ידיים וחישקתי רגליים, למרות העייפות הכבדה שנפלה עלי, והמתנתי בקוצר רוח ובעבודת מידות קשה ל2 הסיפורים הנותרים שבוריס הבטיח, בכל זאת, שקרן הוא לא היה.

ואז הם הגיעו בבום, ממש כמו הטיל חיג'אד B או משהו כזה, שסרגיי ייצר, היו בעל ואשה שרבו מאוד ובוריס ניסה לעשות שלום בית ביניהם.

הסיפור השלישי היה בכלל על זוג מוזר שכל הזמן רק מחמיאים לשני, אוחח, הישראלים האלו שכחו מה זה להיות גברים..

הלכתי לי לנוח, שמח וטוב לב, מאושר ושבע רצון, וכבר טוויתי בחלומי את הפגישה שלי עם בוריס, איך אני טורק את הדלת בכעס ומסביר לו שאני לא פרייאר, ושפה לא קזחסטן, מה אני יגיד לכם, תמיד אמרו לי שאני חייב טיפול..

כשקמתי, בוריס הקזחי כבר לא היה שם, חיפשתי אותו, היו לי מלא שאלות לשאול אותו אבל הוא פשוט התאדה.

אמא שלי אומרת שאף אחד לא היה פה ושאני סתם מדומיין, אם היא צודקת זה די מלחיץ אותי כי יש כמה דברים שאני חייב לזכור למחר, ואם לא העירייה נורא תכעס..

פליזזזזזזז תעזרו לי...

שלכם

מייקי.
תסביר לגולשים.
העליתי טור על ג'ורג' הקזאחי. מטפל מקצועי.
אחרי 5 דקות נמלכתי בדעתי והקפאתי אותו. 1900 מילים. צריך להכין את האנשים קודם לכן....

אתה הספקת לקרוא, כנראה. ונכון, היו שם 3 סיפורים. ומכן האורך המבחיל של 1900 מילה.
מדהים שהצלחת להפיק מהשטות הזו טור כ"כ משובח..
מענג..
מיוחד...
נוטף עסיס...
משעשע...

עלה והצלח, המשך ופרח!

לקח טוב

משתמש מקצוען
אתה הספקת לקרוא, כנראה. ונכון, היו שם 3 סיפורים. ומכן האורך המבחיל של 1900 מילה.

עכשיו, אחרי שפרצופו האמיתי של גורג'/בוריס (לא זכרתי את השם...) נחשף, אפשר לגלות שכבר הכנתי את המנהלת למחוק את האשכול המעניין הזה למקרה של 'אזעקת אמת'.

צריך להכין את האנשים קודם לכן.

אז... ניתן לומר שהם מוכנים?! האנשים..

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
@גדי ישראלי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מי היה מאמין!!!
וולקאם ידידי הותיק והאהוב, התגעגענו, ביכינו, קראנו, ורצינו, בסוף חזרת!
אין יאוש בעולם כלל!!!
ברוך השב, מחכים, מצפים ומייחלים לשמוע ממך - וכמה שיותר!
הדדי, ידידי!

אולי מעניין אותך גם...