כללי שיתוף >>> עשרה לוגואים משובחים מהתקופה האחרונה...

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
תודה לכולם! פשוט מחמם את הלב :)

ו... איך שכחתי, קרדיט ענק לשותפתי הקופרייטרית האלופה - אפרת גולדברג, על המחקרים, האסטרטגיות, הניתוחים, הבריפים, הקופי, הקריאייטיב ו.. הכל.

(והפריע לי מעט שבסלון כלות לא היה איזכור לשמלות/כלות)
@לוגיקה מיוחד!!

רק:

מצטרף, כך גם בצלמת.

אם זה היה עולה לכאן כ"א בנפרד זה לא היה עובר..
בשביל זה צריך לקרוא את הבריף.. המטרה בסלון כלות היתה למתג את התופרת כאמנית בתחום שמתאימה לך אישית את השמלה ופחות למתג את המקום. בנוסף, הלוגו מופיע לרוב יחד עם פריטים נוספים המאזכרים את התחום, כך שזה לא בעיה.

לגבי הצלמת, אחת מנקודות החוזק שלה היא גישה לילדים מיוחדים, זו היתה חלק מהמטרה בבלון המתנופף, זה מזכיר את התמונות עם הפעילויות שלהם.

ngp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
מדהים!!
הסתכלתי בבלוג ונהנתי!!! עבודות ברמה!!

אתי שיף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב, כולם כבר אמרו אבל העטרה-מטורף, פשוט יפיפה,
וכל השאר גכ ממש אהבתי.

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
היה מאד מעניין, אילו היית מעלה את המאחורי הקלעים בעיצוב הלוגואים...
זה פשוט מטורף!!!
האמת שאין לי הרבה מה לשתף, כי בדרך כלל הסקיצות מתבשלות לי בראש...
אבל דוקא התהליך של הלוגו של עטרה (שממנו הכי נהנו) היה מעניין:
לפני שנים היתה לי תוכנית מגירה יחד עם אחד מחברי הפורום להקים אתר למכירת לוגואים מוכנים, התחלתי להכין הרבה לוגואים פיקטיביים לצורך העניין, אך לבסוף הרעיון ירד מהפרק מכמה סיבות, נשארתי עם עשרות סקיצות של לוגואים מוכנים שממתינים ללקוח... אחד מהם הוא זה:
דפוס.png

לוגו פיקטיבי שהכנתי עבור בית דפוס. התהליך שלו היה די פשוט, יצרתי אייקון של דף מקופל ותוך כדי גיליתי שיש לו צורה של כתר, הצמדתי לו שם וסלוגן מתאימים וחיכיתי ללקוח שמן :)
בדרך כלל כשאני מקבלת לוגו לעיצוב, אני בודקת בתיקיית הלוגואים המוכנים אם יש משהו מתאים. כשקיבלתי את הלוגו של עטרה, נזכרתי בלוגו הנ"ל והבזיק לי הרעיון להחליף את הדף המקופל בטלית... מכאן נשארה לי רק עבודה טכנית של ביצוע הרעיון, ליטוש, דיוק והתוצאה לפניכם:
לוגו עטרה.png

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מקסים מקסים
משתבחת מלוגו ללוגו
אבל אהבתי קשות את לוגיקה...
למה עזבת את השם שלך?
חיכיתי שמישהו ישאל את זה :)
אז ככה, מי שאשם בזה זה היועצת העסקית האלופה שלי, היא הסבירה לי שבדרך כלל אנשים לא מחפשים רק לוגו, אלא חבילות מיתוג שמתאימות להם, כך שהמותג הזה לא מדבר כ"כ לאנשים. בעקבות כך (וגם בעקבות כך שרציתי להתפרסם רק תחת שם אחד, למנוע בלבולים) החלטתי להיפרד מהמותג האהוב :(
וכדי לא לוותר על הלוגו המושקע, עשיתי לו הסבה מקצועית לכותרת מדור הלוגואים בבלוג שלי...

לוגוס - לפני ואחרי.png

יונתן ליפשיץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מאוד אהבתי את השמלות כלה!
גם העיתון, הפיצה והזמרת ממש מצוינים לטעמי.
(היה מעניין אותי לראות את הדיסקריפטור של השמלות כלה במשקל קל יותר, לא בטוח שזה יותר טוב אבל מעניין לראות)

לוגוטופ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פיצוצים של לוגואים! ראיתי חלק מהלוגואים בכל מיני מקומות ואמרתי-זה של אלופים!!!! המון השראה נתת לנו! תודה רבה לך!!!
תמשיכי לעלות דברים כאלה!

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
תודה לכולם על התגובות, פשוט מרגש :eek:

מאוד אהבתי את השמלות כלה!
גם העיתון, הפיצה והזמרת ממש מצוינים לטעמי.
(היה מעניין אותי לראות את הדיסקריפטור של השמלות כלה במשקל קל יותר, לא בטוח שזה יותר טוב אבל מעניין לראות)

מצורף כך, לשיפוטכם..

לוגו.PNG

לוגו אפרת חניה חדש.png

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מהמם!
במיוחד ה"עטרה" - מיוחד מיוחד!!

בקטנה - "מקור מוסמך" לא כ"כ מובן , נראה כמו קקור,
אולי להאריך טיפה את הקו של ה- ק

מירי ש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
וואו, מדהימים אחד אחד.
השמלות כלה אליפות. ועטרה והזמרת מיוחדים ממש!!
אהבתי מאד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה