כללי שיתוף - מיתוג טרי לחברת הובלות

חיים בניסטי

מהמשתמשים המובילים!
המשתמש נחסם
כדי להחליט האם הלוגו מתאים למותג, אני צריך הרבה יותר מכמה תגובות בפורום. מיתוג זה פרויקט רציני, ולכן אני לא יכול לענות על שאלה כזו בלי שבדקתי בעצמי את כל הנתונים ותוצאות הסקרים, המחקר והאסטרטגיה שנערכו למותג.

אם למתחרה שלו יש לוגו בצבעים דומים?
אם קהל היעד הוא חברות גדולות שלוגו עם סמיילי לא ידבר אליהן?

התגובה שלי הייתה על העיצוב בלבד, ונשארה בעינה - בינלאומי! :)

פנחס אברהמי

אברהמי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
D I G I T A L
כדי להחליט האם הלוגו מתאים למותג, אני צריך הרבה יותר מכמה תגובות בפורום. מיתוג זה פרויקט רציני, ולכן אני לא יכול לענות על שאלה כזו בלי שבדקתי בעצמי את כל הנתונים ותוצאות הסקרים, המחקר והאסטרטגיה שנערכו למותג.

תודה @חיים בניסטי על ההבהרה - באמת תגובה מתבקשת

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים

השאלה שלי הייתה די פשוטה, האם ניתן לבסס לוגו רק על ערך מבלי כל הקשר בינו לתחום העסק?
רק מעלה לדוגמה סיטואציה בה יראה מישהו משאית מרשימה עם פועלים אדיבים שנושאים משאות ויאמר לחבר שלו ראית איזה עמותה נפלאה של עזרה לזולת!...

חיים בניסטי

מהמשתמשים המובילים!
המשתמש נחסם
השאלה שלי הייתה די פשוטה, האם ניתן לבסס לוגו רק על ערך מבלי כל הקשר בינו לתחום העסק?

מתנצל על שלא הבנתי אותך נכון, אם כן.

לשאלתך - בוודאי. סמל בלוגו לא חייב להיות רלוונטי לתחום העסק ולא חייב להציג אלמנט מעולם התוכן של העסק.

לוגו בהחלט יכול לבטא ערך, אידיאולוגיה או אפילו משמעות נסתרת כלשהי, כל עוד הם לא באים בסתירה מוחלטת עם ערכי המותג ועלולים לפגוע בו בצורה כזו או אחרת. יותר מזה... רוב המותגים נושאים לוגואים כאלו.

יכול להיות שעובר אורח יטעה לחשוב שמדובר בעמותה ללא מטרות רווח... אבל זה מבחינתי כאילו מישהו ייראה לוגו של מייקרוסופט ויחשוב שמדובר בחברה לניקוי חלונות.

אם עיצבת לוגו ויש ספק סביר שהרבה אנשים יטעו בגלל צורת הסמל - סלוגן או דיסקריפטור יכולים לסגור יפה את הפינה הזו :)

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
מי אני שאחלוק

נראה לי מ"מ שיש חילוק משמעותי בין חברות ענק שיכולות לפמפם מעל כל שלט חוצות ולהכניס לנו במודעות את הקישור הרצוי בין הלוגו לחברה, לבין חברת הובלות קטנה שמנסה ללכוד תשומת לב מכל אחד, בכזה מקרה חשוב לשמור על הקשר מידי לתחום.

חיים בניסטי

מהמשתמשים המובילים!
המשתמש נחסם
מי אני שאחלוק

נראה לי מ"מ שיש חילוק משמעותי בין חברות ענק שיכולות לפמפם מעל כל שלט חוצות ולהכניס לנו במודעות את הקישור הרצוי בין הלוגו לחברה, לבין חברת הובלות קטנה שמנסה ללכוד תשומת לב מכל אחד, בכזה מקרה חשוב לשמור על הקשר מידי לתחום.

מי אתה שתחלוק?
האם אתה מעצב פחות טוב ממני?

אתה רק קורא לעצמך אולי "עוד אחד", אבל אתה מעצב מדהים, וזה מה שיפה - שלכל אחד מאיתנו יש דעה אחרת. לא חייבת להיות דעה אחת שהיא קובעת. להיפך, זה מה שמבדל אותנו מבוטים אוטומטיים או מפייבריסטים שמעצבים לוגואים.

מכבד את דעתך ומעריך אותה מאוד!

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
אני מכיר את מקומי, אני טוב ב"ה בהרבה תחומים. לעומת זאת במיתוג יש לי הרבה מה ללמוד, ולדעתי אתה הטוב ביותר בתחום המיתוג מכל מי שאני מכיר.
כמובן שמותר לי להביע דעה, רק חשוב שידעו להתייחס אליה בפרופורציה הנכונה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה