כללי שיתוף, לליטוואקא'ס שבינינו, ולכל חובבי העימוד באינדי - סדר סליחות לבה"ב.

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
שלום לכולם,
הלקוח הזמין את הקונטרס הזה לפני כחצי שנה, כשהרעיון הוא סליחות בה"ב ללא דילוג, מבלי שהמתפלל צריך לקפוץ מדף לדף, כשכל מעייניו מוסחים אל התחום הטכני ואל תחום הכוונה בתפילה הוא טרם מגיע מהתעסקותו הרבה בדיפדוף.
מכיוון שהלקוח הציע סכום 'לא משהו', חיכיתי לזמן קצת יבש בשביל לעשות את זה, ולסתם רגש יהודי של זיכוי הרבים, והנה הזמן הזה הגיע, והנה התוצאה.
בעיקרון הייתי עושה את זה בתג כמו שאני רגיל, אך בגלל התסבוכת של עימוד סגנונות סידור נמנעתי מזה, על אף שמסתבר שהתוצאה הייתה יוצאת יותר טובה שם, אך במגבלות התקציב זה מה שהיה.
מכיוון שאני הייתי אחראי גם על הטקסט, גיליתי בדרך גם כמה שינויי נוסחאות, כשכל סידור עושה מה בא לו, לשונות אחרים ושונים, היה מעניין...
אז כאמור הנה זה לפניכם...
הערות והארות זה החלק שלכם!

קבצים מצורפים

• פרוייקט בה''ב.pdf
    KB 513.3 · צפיות: 107

ניסים פנירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עיצוב ממש נקי ויפהפה.

ד.א. לא אכפת ללקוח שאתה מניח את זה ככה? כל אחד יכול להוריד את זה ולעשות בזה כרצונו....

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
41 הורדות, ומגיב אחד?!:confused:
‏‏לכידה.PNG .
חבר'ה, גם אם לא אהבתם,
הערות והארות בבקשה.

דגאיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תודה על הזיכוי!!!

בקשר לעימוד, עברתי במהירות, חסד במעט סדר ונקיות, הכל קריא ויפה אבל לפעמים הריווחים וההבדלים בין פסקה לפסקה עושים המון.

וכן חשוב לשמור על סגנון אחיד.

מצד שני אם אתה פתאום משנה סגנון רווח כבר תשנה גם את המשקל הגופן.

וכן הפריע קצת היישורים.

קח השראות מסידורים וסליחות עדכניים...

הצלחות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה