שיתוף - כשהמזוודה נוסעת לסבתא לבדה...

tovat

משתמש מקצוען
אז לא פגשנו את סבתא כבר שבועות ארוכים...
לפחות תמונות אפשר להעביר לה, בתוך המזוודה שתמיד מגיעה איתנו ומגיעה עכשיו לבד.
(מיני אלבום בקופסה, קרדיט לקרן פרפרים)
עדיין לא לגמרי מלא בתמונות
inCollage_20200428_005237441.jpginCollage_20200428_005349555.jpg4.jpginCollage_20200428_005512187.jpginCollage_20200428_005720874.jpginCollage_20200428_010047520.jpginCollage_20200428_005623086 (1).jpg13.jpg

מבורכת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
אז לא פגשנו את סבתא כבר שבועות ארוכים...
לפחות תמונות אפשר להעביר לה, בתוך המזוודה שתמיד מגיעה איתנו ומגיעה עכשיו לבד.
(מיני אלבום בקופסה, קרדיט לקרן פרפרים)
עדיין לא לגמרי מלא בתמונות
צפה בקובץ המצורף 642147צפה בקובץ המצורף 642148צפה בקובץ המצורף 642149צפה בקובץ המצורף 642150צפה בקובץ המצורף 642152צפה בקובץ המצורף 642154צפה בקובץ המצורף 642155צפה בקובץ המצורף 642156
זה מיוחד ברמות
תוכלי לתת הסבר ליצירה ?
ממש עושה חשק להכין.

ויטמין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מיוחד במינו. גרם לי לקנא באומניות שבינינו....
לא יודעת אם יש מה לקנא
זה נושא שמעסיק אותי רבות
כי לאמניות... קשה לפעמים עם מטלות היום יום הפשוטות, נקיו, כביסה, וכו
כי הרי בזמן הזה אפשר ליצור עולם ומלואו...

אחד הפתרונות שמצאתי זה להכניס יצירתיות לפעולות היום יום.
לעשות אותן עד כמה שאפשר בצורה לא שגרתית :)

tovat

משתמש מקצוען
תודה רבה רבה לכולן על המחמאות! אתן כאלה מדהימות ומפרגנות.

לא הבנתי, עושים את זה לבד?
זה לבד כמובן, אחרת לא הייתי משתפת...
זה מיוחד ברמות
תוכלי לתת הסבר ליצירה ?
ממש עושה חשק להכין.

הכל עשוי מנייר, פרט לחוט שתופר את האלבומים והשרשרת הקטנה של התגית.
המזוודה היא דף אחד מקופל וחתוך, הפסים גם פסי נייר, האבזם הוא עיגול נייר חתוך. גם הפינות הן עיגולי נייר.
האלבום עצמו כמובן גם נייר והדפים נתפרו לכריכה בחוט קצת עבה. ודף הבסיס מכוסה בנייר מדוגם.
אם מישהי רוצה לעשות ויש לה שאלות אז ממש בשמחה.
עשיתי את זה לפי הדרכה של קרן פרפרים בבלוג הסקראפ שלה:

אפשר להזמין?
:) זה רק תחביב... חוששת שזה לא מספיק מושלם בשביל להיות מוצר שנמכר. אבל ממש תודה!

m6er

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וואו!!!
גם אני חשבתי שאפשר לקנות
וכבר דמיינתי שאני מזמינה
זה המוןן עבודה
ואח"כ לבחור תמונות...
מדהיםםם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה