שיתוף בתהליך שיתוף דיוקנים + 2 תהליכים

אורי לוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני משתף אתכם כאן ב 4 עבודות פורטרייט דיגיטלי שונות, 2 מהן עם שלבים מהתהליך.
התהליך הראשון בשחור לבן הוא בעצם קריקטורה.

Mullinscours2_Layer 64.pngMullinscours2_Layer 66.pngMullinscours2_Layer 68.pngMullinscours2_Layer 63.png

אלמוג מ.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
יפה אמרת "שונות". הן בהחלט שונות, וכל אחת משגעת.

מעניינת אותי האחרונה, שני דברים בה:
למה היא צריכה לעבור כ"כ הרבה לכלוכים עד השלב הסופי?
ואיך או למה השתמשת ברקע בתמונה של ספרי קודש (?) זה בשביל הצבע?

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
רמה בין לאומית!!

1ֹ_RACHEL

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מדהים!!!
עם איזה מברשות זה הראשון? באיזה תוכנה?

נערך לאחרונה ב:

הני p

מאיירת ספרים, קומיקס ,עיצוב דמותגים ועוד...
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
איזה יופי!
תענוג להסתכל

אורי לוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תודה רבה.
מן הראוי שאסביר טיפה לאור השאלות.
כולן נעשו בפוטושופ בין היתר עם 2-3 מברשות טקסטורה שהגיעו אלי ממקורות שונים.
הטכניקה באלו עם התהליך היא גישה בה קודם פותרים את עניין רישום הצורות בשחור לבן (בלי גווני אפור- כמו אינק)
ככה יותר קל לוודא שהציור בבסיס שלו עובד, והחוזק שלו טמון בעוצמת הצורות מהם הוא עשוי ורק אח"כ ממשיכים להוסיף את שאר הטון ו/או צבע. אחרי שלומדים את העקרון כדאי גם לעבוד עם 3 או 5 כהויות שונות ולא רק שחור לבן.
האחרונה מראה תהליך כזה עם הוספת צבע בצורת עבודה ספציפית (למדתי מקרייג מולינס בסקוליזם- זה נעשה כתרגול)
בה לוקחים תמונה או ציור כלשהו, הנושא לא רלוונטי, מה שרלוונטי זה הצבעים והטסקטורות, ומדביקים בתוך השכבה הגרפית של השחור (או שאר הכהויות אם יש) כדי ליצור עניין ויזואלי ואז נכנסים עם המברשות ומדייקים יותר את הכהויות והמעברים בין הצורות כשהמטרה לא לאבד את העניין הראשוני.

מקווה שזה מבהיר קצת מהדברים הלא ברורים, אני לא מצפה שתבינו את הפרטים של איך עובדים ככה מההסבר, בשביל זה צריך לראות הדגמות וכו', ואני גם לא עובד ככה בדר"כ אבל לדעתי זה כלי מאוד שימושי להכיר ויותר מזה חשובה היכולת שנלמדת מהעקרון שהסברתי על העבודה בשחור לבן.

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
פשוט מדהים

מ. אברהמוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עבודות מדהימות!!
הראשון הזכיר לי ציורים של Morgan Weistling
פשוט נפלא!

gafriris

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ואווו איזה יופי!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה