שיר יפה

רונייית

משתמש חדש
עיבוד שלי לנקדש.

מה אתם אומרים על העיבוד ועל ההרמוניה ?

קבצים מצורפים

• נקדש את שמך.mp3
    1.8 MB · צפיות: 11

תרצה

משתמש מקצוען
מקסים! עשיר ויפה.
נראה לי שביצוע קולי יגרום לזה להשמע יפה עוד יותר.

מוסיקה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
החלק הראשון קצת אנמי מבחינת ההרמוניה,
החלק השני עשיר ביותר,

אבבבבבבבבבבבבבבל,
ההרמוניה המקורית היא עשירה ויפיפיה, קשה לי להבין למה לשנות אותה???

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אני מבינה שזה חומר גולמי. (מיד נפלנו על השיר, בלי הקדמה)
התחושה והצבעים מבחינת הרמוניה נעימים ומרגשים ממש!
יש רעיונות הרמוניים יפיפיים. בכמה מקומות בודדים המעברים קצת חלשים- יש אקורד חזק, טוב, שלא מגיע על פתרונו הראוי (אין לי כוח לשבת ולעשות ניתוח הרמוני ולהצביע על הנקודות)
וסתם עצה: כדאי לתת לבס גוון פחות מודגש (אל תבחרי בכלי נשיפה או מה שזה שם) כדי שיהיה יותר נוח להתרשם.
לגבי מה שהעירה מוסיקה- לדעתי, זה דווקא מתאים שעם ההתפתחות בחלק B במלודיה ההרמוניה מתפתחת גם מצידה היא.

רונייית

משתמש חדש
נוי- מסכימה להגיד באיזה מקומות בשיר, על איזה מילים זה לא נפתר כראוי?

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
בB1 ב"לדור ודור הללוקה" יש דיסוננס שיוצר תחושה לא פתורה, בB2 באותו מקום הדיסוננס עוד יוצר צורם. (אבל המהלך ההרמוני בימלוך ה' לעולם מצמרר ופשוט עוצר נשימה!)
זה מה שבמיוחד בלט לי.
כללית, אני מבינה שנהנת לשחק עם אקורדים כבדים ומלאים תוך מהלך בס מפותח. אבל איך אומרים? טו מאטש... (המורה שלי להרמוניה הייתה קוראת לזה:"בוץ"...)
כל ההערות לעיל לא מורידות מהיצירה הנאה שצבעת לנו בגוונים כה מיוחדים, נהניתי מאוד להאזין.

רונייית

משתמש חדש
לא מבינה.
בB1 לדור ודור הללוקה המהלך הכי בנאלי, סיומת קדנציאלית: חמישית שבע ואז ראשונה.

בB2 לדור ודור הללוקה המהלך הגיע מנפוליטאני, "ודור"- מינורזציה "הללו"-צרפתי. "קה"- חמישית שבע. "ואתה"- ראשונה! מה לא נפתר??
גם המהלך הזה הגיוני, SD- D -T

SmarTune

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
עיבוד יפה הרמוניה עשירה ויצירתית!

נום

משתמש רשום
עבודה מדהימה.
ההרמוניה די נאמנה למקור. למעט "קנייטשים" משלך. גם הביצוע נשמע מדוייק.
נהניתי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה