שיר חדש מרגש במיוחד

מוזיקאית

משתמש מקצוען
יפה!
יש כאן כמה וכמה דברים שהיתי מפתחת\משנה,הבסיס של השיר טוב!

יוסניו

משתמש פעיל
נכתב ע"י מוזיקאית;1338941:
יפה!
יש כאן כמה וכמה דברים שהיתי מפתחת\משנה,הבסיס של השיר טוב!
בעיני זה מוצא חן מאוד
אבל אני לא מוזקאית, (וגם לא מוזקאי:D)

מוזיקאית

משתמש מקצוען
נכתב ע"י יוסניו;1338946:
בעיני זה מוצא חן מאוד
אבל אני לא מוזקאית, (וגם לא מוזקאי:D)

לרגע לא אמרתי חלילה שזה לא יפה!(שלא ישמע משהו כזה מדברי בטעות)
אמרתי שיש דברים שהיתי משפרת\משפצת וכך זה היה הופך להיות יותר יפה.
זה טוב:בסיס טוב,לחן טוב,ביצוע נגינתי טוב.
בכללי זה ממש חמוד!
אבל אם יורדים לפרטים,או בשמיעה של קצת יותר,זה יכל להיות הרבה יותר יפה(זה דעתי)

אבי 30

משתמש רשום
נכתב ע"י מוזיקאית;1338948:
לרגע לא אמרתי חלילה שזה לא יפה!(שלא ישמע משהו כזה מדברי בטעות)
אמרתי שיש דברים שהיתי משפרת\משפצת וכך זה היה הופך להיות יותר יפה.
זה טוב:בסיס טוב,לחן טוב,ביצוע נגינתי טוב.
בכללי זה ממש חמוד!
אבל אם יורדים לפרטים,או בשמיעה של קצת יותר,זה יכל להיות הרבה יותר יפה(זה דעתי)

מה למשל השינוי המתבקש ? ע"מ שישמע טוב יותר

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
השיר מקסים ומחבר מאד.

מזכיר את הסגנון של ר' יואל ראטה.

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י מתחיל;1338951:
מה למשל השינוי המתבקש ? ע"מ שישמע טוב יותר

שמעתי את השיר, הוא מקסים ומרגש.
אם היית רוצה לשפר - הוא קצת מונוטוני. במיוחד בקטע הארוך שיש בו מינימום לווי.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא שמעתי באף חתונה, אפילו בכאלה שמקהלת "מלכות" הייתה בהן.. ואני נמצא בהרבה חתונות.
לעניות דעתי זה שיר שלא ישרוד יותר ממספר חודשים, אם לא פחות - כדין כל השירים שהמקצב שלהם הוא בא כהמלצה בלבד.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י מתחיל;1338919:
כל מי שהיה בחודשים האחרונים באולמות השמחות או השתתף בזיץ חסידי סוחף, לא יכל להימלט מהלהיט המרטיט "ואפילו בהסתרה", את השיר ה

זהו סינגל שני לזמר יואלי קליין, שהוציא לאחרונה את הלהיט הסוחף והמצליח "קול דודי", ששם אותו על מפת המוזיקה החסידית, והפך לאחד מלהיטי החובה של אולמות השמחות.
זה מה שנכתב
נכתב ע"י יוסניו;1342246:
זה שלא שמעת, כי זה ממש שיר חדש וטרי
שיר טרי - זה לא מה שנכתב בכתבה

לאה הופמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
נכתב ע"י מתחיל;1338919:
כל מי שהיה בחודשים האחרונים באולמות השמחות או השתתף בזיץ חסידי סוחף, לא יכל להימלט מהלהיט המרטיט "ואפילו בהסתרה", את השיר הלחינו שייע גרוס ויואלי קליין למילותיו של רבי נחמן "ואפילו בהסתרה שבתוך ההסתרה בוודאי גם שם נמצא השם יתברך", השיר הספיק מאז להתנגן באירועים רבים והפך לחלק בלתי נפרד מעולם המוזיקה החסידית האותנטית.

באחד מהאירועים האלו נכח המעבד המוכשר אלי קליין ('ויתן לך בנים' – מושקוביץ, 'שבתי לירושלים' – ורדיגר), שביקש להעתיק את האווירה המיוחדת אל בין כותלי האולפן.

לא נחסכו שום מאמצים בכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר, ולהקלטות צורפה גם הלהקה המובילה בתחום השירה הווקאלית – 'מלכות', שמוסיפה נופך רב לעיבוד המושלם.

זהו סינגל שני לזמר יואלי קליין, שהוציא לאחרונה את הלהיט הסוחף והמצליח "קול דודי", ששם אותו על מפת המוזיקה החסידית, והפך לאחד מלהיטי החובה של אולמות השמחות.

שירה: יואלי קליין וילד הפלא נתן פוקס מילים: ליקוטי מוהר"ן לחן: שעיה גרוס עיבוד: אלי קליין עיבוד קולי: מקהלת מלכות.
למישהו יש את השיר הראשון שלו (קול דודי)

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י יוסניו;1342264:
אולי טעיתי באמת, זה מה שאני יודע
ואולי גם אני טעיתי בפרשנות שלי לגבי השיר, ייתכן שהוא יחזיק חודשיים...
ואלי אפילו יותר - ימים יגידו

keren555

משתמש חדש
א. לא נכון לומר שה' אמר ואנוכי אסתיר פני וגו' אבל הרבי אומר 'אפילו בהסתרה וכו', אין ויכוח ביניהם, כמובן..
ב. לא נכון להשתמש בביטוי החיבה 'קינדרלאך' ,לקראת ציטוט מפסוקי ה'קללות'.
ג. לא נכון להוסיף לפסוק, או לציטוט במקרה זה, שום מילים נוספות, אפילו אם הם נחצבו מעמקי נימי הלב המרטטים של המלחין הדגול באשר הוא.
ד. לא נכון לשיר בהברה חסידית, סתם מילים בעברית.
ה. לא נכון לומר משפט שיכול להתפרש בצורה לא טובה(אם כבר מוסיפים). 'גם מאחורי הדברים הקשים העוברים עליך- אני עומד', לא נשמע משפט שחייב להתייחס לבעל רחמים.
ו. לא נכוןלומר שהשיר התפרסם בחודשים האחרונים ,כשבדיקה קצרה בגוגל מראה שהתקפת היח"צ של השיר הזה החלה בשבוע שעבר, ולפני זה היו כמובן שלושת השבועות.
ז. אולי גם לא נכון לכתוב כ"כ הרבה ביקורת על שיר שכזה..

אבי 30

משתמש רשום
נכתב ע"י keren555;1343660:
א. לא נכון לומר שה' אמר ואנוכי אסתיר פני וגו' אבל הרבי אומר 'אפילו בהסתרה וכו', אין ויכוח ביניהם, כמובן..
ב. לא נכון להשתמש בביטוי החיבה 'קינדרלאך' ,לקראת ציטוט מפסוקי ה'קללות'.
ג. לא נכון להוסיף לפסוק, או לציטוט במקרה זה, שום מילים נוספות, אפילו אם הם נחצבו מעמקי נימי הלב המרטטים של המלחין הדגול באשר הוא.
ד. לא נכון לשיר בהברה חסידית, סתם מילים בעברית.
ה. לא נכון לומר משפט שיכול להתפרש בצורה לא טובה(אם כבר מוסיפים). 'גם מאחורי הדברים הקשים העוברים עליך- אני עומד', לא נשמע משפט שחייב להתייחס לבעל רחמים.
ו. לא נכוןלומר שהשיר התפרסם בחודשים האחרונים ,כשבדיקה קצרה בגוגל מראה שהתקפת היח"צ של השיר הזה החלה בשבוע שעבר, ולפני זה היו כמובן שלושת השבועות.
ז. אולי גם לא נכון לכתוב כ"כ הרבה ביקורת על שיר שכזה..

א. אני לא שמעתי כאן ויכוח בין הרבי לה'. אני רואה את זה כהשלמה, הקב"ה אומר ואנכי הסתר אסתיר. אבל הרבי אומר = מוסיף, שאפילו בהסתרה שהש"י מסתיר את עצמו הרי שהוא נמצא שם גם בתוך ההסתר.
ב. ואני חושב ההיפך - שגם בשעת ההסתרה ובפסוקי הקללות, עדיין ולמרות הכל אנו "בנים" - קינדרלך.
ג. לא ראיתי שום הוספה על מילות הפסוק - ראיתי החסרה של מילה אחת הנה הפסוק : וְאָנֹכִי, הַסְתֵּר אַסְתִּיר פָּנַי בַּיּוֹם הַהוּא (דברים לא, יח).
ד. מי אמר?
ה. מה יכול להתפרש בצורה לא טובה, לא מצליח לזהות את הצורה הזאת (צריך לראות תורה נ"ו בליקו"מ, שהשיר כולו מבוסס עליו) הנה קישור http://www.hebrewbooks.org/pdfpager.aspx?req=19055&st=&pgnum=161
ו. השיר הזה כבר מושר חודשיים אחורה לפני שהיח"צ נכנס לתמונה. זה יצא מישיבת "מאורות נתן" חשמונאים.
ז. נכון מאוד. וד"ל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה