דרוש מידע שיפצת את הבית לאחרונה?

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
וגם, כל הזמן יש לי חשש שאגע במתג בטעות מתוך שינה...
.
ממש לא אמור להיות, כנראה לא עשית בגובה הנכון, בכלל עדיף לעשות בקיר של הראש מיטה ולא בצד.

עציץ

משתמש רשום
אני לקחתי אסלות מאוד מאוד יקרות סתם פשוט אהבתי תעיצוב שלהם לא יודעת להגיד לכם חברה או דגם אבל מאוד מאוכזבת האסלה בתחתית שלה לא מתמלאת בהרבה מים וגם העיצוב הפנימי שלה לא הכי מוצלח ברמה כזו כשילד יושב בשרותים ועושה את צרכיו הוא לא מסוגל לכוון את עצמו בדיוק מול המים שנמצאים בתחתית האסלה כך שמה שקורה שגם אחרי שמורידים את המים האסלה נישאר מלוכלכת

עציץ

משתמש רשום
לנו לא היה מקום ביחיד הורים לאמבטיה אז עשינו מקלחון ובנינו בתוך המיקלחון על דופן הקיר מאין ספסל וגם התקנו שתי אינטרפוץ עם שתי נקודות מים ניפרדות כך שלכל ברז יש זרם בלי שאחד על חשבון השני
בכל הבית עשינו סורגים בצורת חצי חבית ובחלון שתולים כביסה עשיתי קורדיון ולא ניפתח יותר נח
נקודת גז במרפסת
ברז במרפסת גם נקודת מים חמים וגם נקודת מים קרים
אנחנו עשינו תריסי גלילה חשמלית שלב אור והוצאנו תבית של הגלילה החוצה לקיר החיצוני של המבנה של הבניין כדי להרוויח עוד גובה של כמה סנטימטרים של חלון יותר גבוה
יש לי חלונות גדולים בסלון שפתונים לרחוב מרכזי הלכנו על זכוכית מעושנת וזה מטשטש את זה שלא יכולים מהרחוב כל כך להסתכל לתוך הבית
בחדר כביסה אין צורת לחלון עם שלבים אז עשינו זכוכית חלבית
עשינו מטבח של פסח שבכניסה לזה מתוך המטבח של החמץ פותחים את אחת מדלתות המזווה ואז יש מקפיא שבפסח מזיזים תמקפיא וזה כניסה למטבח פסח
צבעתי תבית בצבע שמן ולא משי ההבדל הוא ששמו בהרבה יותר רחיץ וניתן לניקוי ממשי ועוד משו שכשמנקים קיר בצבע משי נשאר על הקיר סימני של מאין קשתות של הסמרטוט אחרי הניקוי וזה נורא מעצבן ובשמן לא רואים שום סימנים של הניקוי
בוא נגיד ששמו זה משו שצריכים לאהוב לא כל אחד אוהב כי זה יותר מבריק מהמשי אבל לא קריטי וגם צריך לעשות החלקה מאוד טובה לקיר לפני שצובעים כי אחרי שצובעים אם המחלקה לא מוצלחת רואים את כל הכלים של הקיר וזה נורא מכוער
לפני שהדביקו תקרמיקות באמבטיות חצבו לנו בקיר נישות שאותם גם חיפינו בקרמיקה וזה מאוד נח לסבונים
וונטות טובות ואיכותיות אם צריכים בשרותים או באמבטיה
אם משהי זוכרת איך קוראים לזה שכחתי זה מכשיר שמתקינים אותו בקיר חיצוני של הבניין וזה פיתרון סופי לבוילר ויש לך מים חמים בלי הפסקה
עוד לא קניתי מייבש על גז אבל עשיתי הכנה
עוד לא קניתי מייבש כילים אבל עשיתי הכנה
מומלץ לעלות עם הקרמיקה על הקיר עד גובה החלון של הסלון כדי לשמור על הקיר מפני מקות וליכלוכים של נעליים וטיפוסים של הילדים לחלון
במטבח זה עניין של טעם אבל יותר נח חיפוי שיש עד מעל הגובה העליון של הקלפה אבל זה מאוד יקר
רשתות בכל הבית ולא לוותר כמובן איפה שאפשר
טוחן אשפה אפשר לקלף בתוך הקיור ומפעילים אחרי זה תטוחן אשפה
אנחנו בגלל שיש לנו בית גדול אז התקנו במטבח ובחדר שינה בכניסה לבית ובחדר כביסה מצלמות וככה יש שליטה מלאה על בני הבית
התקנו בדלת כניסה כזה שאפשר להכנס הביתה על ידי טביעת אצבע ככה לא צריכים לחלק מפתחות לילדים
לדעתי קנט במטבח זה לא משו אחרכי ולכן לא עשינו קנט וזה יותר יפה
עשינו במטבח אי ולנו יש מקום לאי גדול אז הוספנו בזה כיור קטן פרווה
בחדרים עשינו בחלונות שלבים מיני בלגים
בעיני יותר יפה זה שלבים מאלומיניום לא מפלסטיק
את צבע הקיר צבענו בצבע אפור ממש ממש בהיר לא כל כך מרגישים בצבע האפור אלא אם כן שמסתכלים בתיקרה ורואים לחיבור של הלבן הקיר התיקרה
לא רציתי סתם צבע לבן ומצד שני הצבע הזה מספק לי תחושה לבנה ובהירה
למרות שלא חסר לי אור בבית
אנחנו הוצאנו את הסורג של המרפסת החוצה שזה ישמש לספסל נח לישיבה בסוכות ואת כל זה חיפינו בשיש
הבנתי מיכאלה שבסוכות מצליחות אפילו לשים על זה מזרון ואז יש עוד מקום לשינה
יש לי חדר כביסה מאוד גדול שם בניתי לאורך הקיר ארון ארוך ששם אני שמה ומקפלת ישר לתוך הארונות כך שאין בחדרים ארונות יש יותר מקום בחדרים
ילד נכנס להתקלח מאוד נח לצאת לחדר כביסה ולקחת משם ישירות כביסה
חיפוי קרמיקות באמבטיות ובשרותים עד התיקרה גם נח וגם יותר יפה

טוב מקוה שלא פיספסתי

עציץ

משתמש רשום
לגבי שעוני שבת שזה יהיה נמוך לדעתי זה מכער
אנחנו עשינו בארון חשמל שעון עבור כל מזגן גם יש לזה נגישות וגם לא משחקים בזה הילדים

עציץ

משתמש רשום
עשינו נקודות חשמל לאורך המרפסת מתחת לשיש לתאורת לדים

עציץ

משתמש רשום
לגבי אלומיניום יש חלק ויש מגורען אני הלכתי על המגורען לדעתי יותר יפה היו כאלה שלא המליצו מבחינת נקיון אבל שאלתי כמה כאלה שכן עשו את זה ולבנתיים מאוד מרוצות ואמרו לי שאין ממה לחשוש

בית יפה

משתמש פעיל
1-שיש במטבח לא בהיר מדי

2-הידיות בדלת מהסוג הישן ולא להתפתות לעשות מהסוג החדש (מגנט)

3-לחשוב טוב על עוד נקודות חשמל (צמוד למזגן-צמוד למיטות וכו)

4-טריקה שקטה בארונות

5-בגדול - במטבח עדיף מגירות על ארונות!!!

6-סיוד - לחפש צבע איכותי ורחיץ!

אבישלום

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
לכתוב הכל בחוזה שיקח 100 עמודים אבל הכל כתוב

לשלם אך ורק לפי הלוח זמנים שקבעתם בחוזה!!!

להשאיר תשלום נכבד לפינישים בסוף. שלא יהיה שווה לקבלן לגרור בזה רגליים.
יש למישהו חוזה כזה מפורט?

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מה בד"כ הגובה?
ואיך ראש המיטה פותר את בעיית התינוקים?
תלוי בגובה הראש מיטה.
כשהמתגים בקיר שלצד המיטה, מצד אחד זה יותר נח להושטת יד, אבל מצד שני קורה מה שנהיה לך, שישנים ומתחפרים לקיר, ובטעות מדליקים את זה, ולכן כשזה בראש המיטה, זה עדיין נגיש אבל לא מפריע.
בנוגע לתינוקים, שוב, אם את מדברת על תינוקות יונקים שישנים איתך במיטה ופוגעים במתג אז כנ"ל.
אם את מתכוונת לתינוקות בגיל שנה שובבים שמטפסים, אין לי פתרון חוץ מלשלוח אותם למיטתם בחדר הילדים...:rolleyes:

הילה י

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש אשכול של דברים וחידושים לבית בפורום של מעצבי פנים.
הוא נעוץ ונקרא: (לא מצליחה להוסיף קישור)
חידושים והמצאות שלא כדאי לוותר עליהם בבית- מנסיון!
כדאי לעבור עליו ביסודיות. מוסיף המון.

שימשית

משתמש פעיל
אנחנו עשינו שקעי USB , מאוד נוח להטענת פלפונים, ראיתי אצל חברה שהיא עשתה מגרה במטבח שיש בה שקעים וכל המטענים נמצאים שם , זה יכול להיות פתרון נח מאוד לבלגן שכל המטענים עושים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה