שיתוף - לביקורת שיפפפפאאאא.

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
ב"ה

מראיין: אני מבין שאתה, דובר ארגון החמאס, מוחה על כך שהציונים פעלו מתוך בית החולים.

דובר חמאס: אכן, זו עוולה שאין לתאר, נוגד לחוקי האו"ם, אנחנו נתבע את הציונים בבית המשפט הבין לאומי על פשעי מלחמה.

מראיין: הישראלים טוענים שלא היתה להם ברירה, וזאת בגלל שמיקמתם את פעילות הטרור בתוך שטח בית החולים, הם גם טוענים שאתם מסתתרים כחולים ומעלימים את הפעילות, הכל בחסות בית החולים

דובר חמאס: בית חולים זה בית חולים, לא חשבת שיש שם אנשים בריאים, אנחנו החמאס יש לנו הרבה חולים והם כמובן נמצאים בבית החולים.

מראיין: אתה טוען שהאנשים שלכם חולים?

דובר חמאס: חלילה, האנשים שלנו בריאים תמיד, זה לא קשור למצב הבריאות, אני מסביר, זה בית חולים.

מראיין: סליחה אבל לא הבנתי, אם אתם שמים אנשים בריאים בבתי החולים אז למה אתה חושב שיש לכם חסינות בבתי החולים?

דובר חמאס: זה לא אני חושב, זה החוק הבינלאומי, זה האו"ם, זה כל החברים שלנו כמו טורקיה, ברגע שישראל מבצעת פשעי מלחמה העולם יעצור אותם, הוא לא ייתן לזה לקרות.

מראיין: אבל אתה בעצמך טוען שאין לכם אנשים תמימים ופעילות תמימה ברחבי בית החולים?

דובר חמאס: יפה, זו בדיוק הנקודה, אנחנו באנו להילחם, ואנחנו שאהידים אנחנו משתמשים בכל הכלים העומדים לרשותנו, למה שנהיה תמימים, יש לנו מטרה להשמיד להרוג ולאבד.

מראיין: אוקיי, עכשיו אני מבין, אתם ארגון טרור רצחני ואתם פועלים בחסות מקומות שייתנו לכם הגנה.

דובר חמאס: כן ככה בדיוק, עלית על הנקודה.

מראיין: אתה מבין שאתה משתמש בקהילה הבינלאומית ובחסות החוק הבין לאומי אתם עורכים פשעי מלחמה.

דובר חמאס: או, יפה, אני רואה שאתה הבנת בדיוק את הנקודה, בדיוק ככה אנחנו פועלים, אנחנו משתמשים בחוקים שהישראלים מאמינים בהם נגדם.

מראיין: אתה עכשיו חשפת את שיטת העבודה שלכם.

דובר חמאס: חחח, הכל כבר ברור וידוע, זה לא משנה מה אנחנו אומרים או עושים גם אם זה שקר מוחלט, העיקר שאנחנו מוצאים דרך להיות נגד הישראלים.

מראיין: אתה יודע שהקהילה הבין לאומית לא תקבל דברים שמוגדרים כפשעי מלחמה.

דובר חמאס: אתה טועה, האו"ם הם גם איתנו, והישראלים הם עוברים על החוק הבין לאומי.

מראיין: אתה שם לב שאתה סותר את עצמך.

דובר חמאס: אתה עכשיו עלית על הנקודה, סתירה עצמית, זה המוטו שלנו.

דובר חמאס: תקשיב טוב, מה שדיברנו עכשיו בארבע עיניים, תוציא את זה ככה, הודעה לתקשורת: "ישראל ביצעו פשעי מלחמה כשפעלו מתוך בית החולים", הבנת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה