התייעצות שיעול אחרי חום גבוה

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מה עושים במצב של שיעול שהגיע אחרי חום גבוה [39.5], וגורם לכאב גרון חזק, ולצרידות עד אובדן קול? [מתגבר בשכיבה, וגורם לתחושת מחנק]
ניסיתי תה עם דבש, לא עזר לי, [חזר הקול לכמה שעות, ואחר כך השיעול והכאב התגברו מאוד]

פרידא

משתמש מקצוען
מה עושים במצב של שיעול שהגיע אחרי חום גבוה [39.5], וגורם לכאב גרון חזק, ולצרידות עד אובדן קול? [מתגבר בשכיבה, וגורם לתחושת מחנק]
ניסיתי תה עם דבש, לא עזר לי, [חזר הקול לכמה שעות, ואחר כך השיעול והכאב התגברו מאוד]
תבדקי אולי זה דלקת ראות
לדעתי ללכת לרופא שלא יסתבך

חביבונת

משתמש מקצוען
קרה לי ככה בדיוק
השיעול הגיע אחרי שכבר נגמר החום הגבוה ולא עזב, וגם התגבר בשכיבה, עם תחושת קוצר נשימה
רק לאחר זמן התברר שזה דלקת ריאות, ואז לקח הרבה זמן להתאושש...

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הבת שלי כבר שבועים משתעלת בלי שום חום ובלי כלום
היינו אצל הרופא כמה פעמים אמר וירוס
אתמול עשו לה צילום וראו שיש לה דלקת ריאות התחילה אנטיביוטיקה

mali-a

משתמש צעיר
קרה לי ככה בדיוק
השיעול הגיע אחרי שכבר נגמר החום הגבוה ולא עזב, וגם התגבר בשכיבה, עם תחושת קוצר נשימה
רק לאחר זמן התברר שזה דלקת ריאות, ואז לקח הרבה זמן להתאושש...
הבת שלי עכשיו גם ככה, אבחנו לה דלקת ריאות, היא כבר לוקחת כמה ימים מוקסיפן ועדיין ממש לא יכולה לקום מהמיטה הכל כואב לה, כמה זמן לקח לך לצאת מזה?

חביבונת

משתמש מקצוען
הבת שלי עכשיו גם ככה, אבחנו לה דלקת ריאות, היא כבר לוקחת כמה ימים מוקסיפן ועדיין ממש לא יכולה לקום מהמיטה הכל כואב לה, כמה זמן לקח לך לצאת מזה?
אם אבחנו דלקת ריאות- מוקסיפן זה בדיחה... (מתאים לדלקת גרון)
אם אני לא טועה האנטיביוטיקה של דלקת ריאות זה זינט
ואצלי נתנו גם זינט וגם אוגמנטין.
ולקח שבוע שבועיים להתאושש

משהו שיקל לפחות קצת עד שיהיה לי תור לרופא.
רק אם אין ליחה כלל - לאכול 100 גר' שוקולד המכיל 75 אחוז מוצקי קקאו.
אם יש ליחה - 2 כוסות מים כל שעה ולקנות בבית מרקחת 'מיקל' (כדורים לבליעה ללא מרשם), אך מסתמא באותו קפיצה לבי"מ ניתן לקפוץ לרופא (בקש מהמזכירה להכניס אותך בין התורים...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה