דרוש מידע שיניים קדמיות שנשברו בחיידר

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
שיניים קבועות...
רואה שיש הרבה אשכולות בנושא אבל לא מצליח להתרכז. (הילד בדרך לבית, מנסה לא לדמיין יותר מדי גרוע)
הוא חוזר עם השברים (מלחיץ... איזה גודל הם?)
בינתיים אשמח לכל עיצה, כיוון...

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לנסות להחזיר למקום שלהן ולהחזיק כך עד להגעה לטיפול רפואי

osnatttt

משתמש רשום
לי זה קרה המזכירה במרפאת שיניים אמרה שאפשר לבא גם עוד יומיים כי לא היה לה תור בזכות זה שלא באתי תוך 24 שעות הייתי צריכה טיפול שורש שבזכותו יש לי הרבה צרות עד היום יותר מ10 שנים אחרי (כתר יקר על שן קדמית, חידוש טיפול שורש) ללכת כמה שיותר מהר לעזרה ראשונה

הכל בסדר

משתמש מקצוען
שיניים קבועות...
רואה שיש הרבה אשכולות בנושא אבל לא מצליח להתרכז. (הילד בדרך לבית, מנסה לא לדמיין יותר מדי גרוע)
הוא חוזר עם השברים (מלחיץ... איזה גודל הם?)
בינתיים אשמח לכל עיצה, כיוון...
יש ביטוח תלמידים לתיקון חינם
שווה לבדוק עם החיידר

pnekodot

משתמש פעיל
להתקשר תוך כדי לביטוח תלמידים
צריך קוד מוסד של הת"ת ואותו להביא להם בטלפון
כזכור לי לא כל מרפאה מטפלת בזה

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זה שברונים קטנים
אין מה לשמור את השברים. המרפאה עשה השלמה במקום.
אם זה התרחש בסביבות התלמוד תורה יש ללכת למרפאות שבהסדר עם הביטוח - עושים את ההשלמה חינם. (או במחיר נמוך ממש. כבר לא זוכרת)
אם הדבבר קורה לילד שוב ושוב מסתבר שזה בגלל מבנה לסת/שיניים זקוקים לטיפול ויישור.

הכל בסדר

משתמש מקצוען
אין מה לשמור את השברים. המרפאה עשה השלמה במקום.
אם זה התרחש בסביבות התלמוד תורה יש ללכת למרפאות שבהסדר עם הביטוח - עושים את ההשלמה חינם. (או במחיר נמוך ממש. כבר לא זוכרת)
אם הדבבר קורה לילד שוב ושוב מסתבר שזה בגלל מבנה לסת/שיניים זקוקים לטיפול ויישור.
גם אם קרה בבית
ביטוח תלמידים מכסה
מנסיון

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
לי זה קרה המזכירה במרפאת שיניים אמרה שאפשר לבא גם עוד יומיים כי לא היה לה תור בזכות זה שלא באתי תוך 24 שעות הייתי צריכה טיפול שורש שבזכותו יש לי הרבה צרות עד היום יותר מ10 שנים אחרי (כתר יקר על שן קדמית, חידוש טיפול שורש) ללכת כמה שיותר מהר לעזרה ראשונה
עזרת לי מאד להחליט

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לבן שלי זה קרה לפני שנתיים בשבת בר מצוה. 2 שיניים קדמיות נשברו(לא שובב בכלל...) הוא היה בן 12. הלכנו למרפאה של מומחים מטעם הקופה וביצעו טיפולי שורש וכתרים. יצא מעולה, דומה בדיוק למקור ומחזיק יפה מאד.

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
יש ביטוח תלמידים לתיקון חינם
שווה לבדוק עם החיידר

להתקשר תוך כדי לביטוח תלמידים
צריך קוד מוסד של הת"ת ואותו להביא להם בטלפון
כזכור לי לא כל מרפאה מטפלת בזה

זכור לי שמאז שטיפולי שיניים לילדים חינם במרפאות של הקופה הוציאו את זה מהביטוח תלמידים
בדיוק

אנונימיצ

משתמש רשום
מנוי פרימיום
בלתק
אין מה לשמור את השברים בכלל!
לי נשברו וגם לאחיין שלי,
מה שצריך הוא זה לקחת מהחיידר את מספר המוסד ולהתקשר לביטוח תלמידים
שדרך אגב ביטוח תלמידים הוא ביטוח לכל השנים בהם התלמידים לומדים בבית הספר,
ז"א גם אם זה קרה בבית!! כן כן!!!
לי נשברו השיניים כשהייתי ילדה בבית וקיבלתי ביטוח תלמידים.
השלמת שיניים זה תהליך פשוט מאוד לא כואב בכלל!!
מה שכן אחרי 8 שנים בערך צריך להחליף כי זה משנה צבע/ רואים את פס ההשלמה/ מתנתק- שזה נדיר יותר
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה