המדריך היומי שינוי הגדרות מצלמה בבלוסטקס

מנטורינג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ברשותי מחשב נייח, וגם נייד.

אני משתמש עם וואטספאפ באמולטור בלוסטקס.
מטעמי נוחות העברתי בנייח את הוואטסאפ לוואטסאפ וועב באמצעות מצלמת רשת עימה צילמתי את הברקוד שהופיע באתר וואטסאפ ווב.

רציתילעשות אותו דבר בנייד (עם מספר אחר) אבל המצלמה היחידה שקיימת מבחינת המחשב היא המצלמה המובנית על המסך. כמובן שככה אין לי איך לצלם את הברקוד המופיע גם הוא על אותו מסך, מבלי יכולות כיפוף מאגיות שהם כידוע מתנת שמיים.

מישהו יודע איך לגרום לבלוסטקס לקבל את מצלמת הרשת שלי, ולא את מצלמת המחשב?

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
גם לי זה היה
לגשת למנהל ההתקנים, להפוך את המצלמה של המחשב ללא זמינה, ואז הוא מזהה את המצלמה השניה.

• תודה
Reactions: aeb

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
upload_2019-9-3_18-18-51.png

כמובן שאחרי זה להפוך חזרה לזמין

aeb

משתמש סופר מקצוען
כיון שיש לך מצלמת אייטרנט חיצונית, אכן הפיתרון הנ"ל הוא הטוב
במידה ולא היה לך, היית יכול לעשות כך: להתחבר מהנייח אל הנייד עם תוכנת שליטה מרחוק (Team Viewer), להפעיל בנייד את האימות, ולסרוק עם הנייד את הברקוד שמשודר לנייח ע"י השליטה מרחוק

aeb

משתמש סופר מקצוען
כאן כתבו שאפשר להדפיס את הקוד במדפסת, ולסרוק אותו, כמובן הכל בזריזות בתוך הזמן שנותן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה