שיתוף בתהליך שינוי בהרשאות הקהילה

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
היי לכולם וגם שלום נחמד.

בעקבות כל מני..... דברים, החלנו שינוי קל בהרשאות, ומהיום רק חברי קהילת האיור יכולים לפתוח נושא חדש בקהילה.
אם הנכם מעוניינים להיות שותפים פעילים אך טרם הוכתרתם כחברי קהילה, הגישו בקשה להצטרפות לקהילה ובה פרטו את הרזומה שלכם, וצרפו תיק עבודות עם קישור לג'מבו או דרייב וכדו.

היו אמיצים כמו שאתם.
איחולים וכו.

תפארת סילברברג

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
היי לכולם וגם שלום נחמד.

בעקבות כל מני..... דברים, החלנו שינוי קל בהרשאות, ומהיום רק חברי קהילת האיור יכולים לפתוח נושא חדש בקהילה.
אם הנכם מעוניינים להיות שותפים פעילים אך טרם הוכתרתם כחברי קהילה, הגישו בקשה להצטרפות לקהילה ובה פרטו את הרזומה שלכם, וצרפו תיק עבודות עם קישור לג'מבו או דרייב וכדו.

היו אמיצים כמו שאתם.
איחולים וכו.
תודה לכם על הסידורים והשיפורים :)

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

הדס פילו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מה זה אומר??
אני חברה בקהילת המאיירים- הצטרפתי
אבל אני חייבת תיק עבודות בשביל זה???
או שזה רק מנויי פרימיום?????????

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה זה אומר??
לדעתי זה אומר שמי שלא מקהילת מאיירים ולא מאייר בעצמו לא יכול לפרסם הודעות...

ככל הנראה על עבודות בזיל הזול למאיירים וכדומה ולהסביר להם גם למה הם צריכים לקבל עשר אגורות לשעה. זה לא נועד להגביל את קהילת המאיירים עצמה, אין מה לדאוג. יש עוד פורומים כאן שלפעמים מי שלא בקהילה מפרסם שרשור על נושאים שאין להם קשר קלוש לפורום.. או שאלות שיש להן תשובה ארוכה ומלאה בלינקיה וחוזרות על עצמן והמאיירות כאן עונות כל פעם מחדש. בקיצור בעיני צעד מבורך ולא אמור להגביל אותך כל עוד הצטרפת לקהילת המאיירים ולדעתי הצטרפת כבר..

הדס פילו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נכון כבר קיבלתי
"חן חן" ומוניטין ומשתnש פעיל
אז קבלו אותי
1610610624826.png

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מה זה אומר??
נראה לי שאבימי התכוון לאלה שלא ביקשו הצטרפות לקהילת המאיירים ורוצים לפרסם כאן עבודות ולא יהיה להם אפשרות אז כדאי שיבקשו הצטרפות לקהילה כי כשמגישים בקשה להצטרפות מבקשים שם גם צירוף תיק עבודות בשביל התרשמות או משהו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה